Myszka w Paski i podróże koleją

Walizki i plecaki spakowane? Bilety na pociąg zakupione? Ukochany pluszak w bagażu podręcznym obecny? Tak!!! Myszka w Paski zabiera maluchy w wyjątkową podróż, aby zapoznać je z tajnikami kolei.

 

Myszka w Paski i podróże koleją – opis

Walizki i plecaki spakowane? Bilety na pociąg zakupione? Ukochany pluszak w bagażu podręcznym obecny? Tak!!! Myszka w Paski zabiera maluchy w wyjątkową podróż, aby zapoznać je z tajnikami kolei. Myszka w Paski w każdym odcinku wprowadzi dzieci w tematykę podróżowania pociągiem. Poprzez bliskie najmłodszym widzom sytuacje wyjaśni podstawowe zagadnienia dotyczące bezpiecznej podróży, stacji kolejowej, przejść strzeżonych, oznakowań w pociągach i na dworcach, a także kultury podróżowania i przygotowań, dzięki którym czas spędzony w pociągu nie będzie się dłużył.

 

Myszka w Paski i podróże koleją  – gdzie oglądać?

Cala seria animowana „Myszka w Paski i podróże koleją” dostępna online w serwisie VOD player.pl.

Myszka w Paski i podróże koleją sezon 1 odcinek 10 Myszka w Paski i podróże koleją sezon 1 odcinek 9 Myszka w Paski i podróże koleją sezon 1 odcinek 8 Myszka w Paski i podróże koleją sezon 1 odcinek 7 Myszka w Paski i podróże koleją sezon 1 odcinek 6 Bagaż podręczny Myszka w Paski i podróże koleją sezon 1 odcinek 5 Na przejściu kolejowym Myszka w Paski i podróże koleją sezon 1 odcinek 4 Zapomniany bagaż Myszka w Paski i podróże koleją sezon 1 odcinek 3 Miejsce w wagonie Myszka w Paski i podróże koleją sezon 1 odcinek 2 Wsiadanie do pociągu Myszka w Paski i podróże koleją sezon 1 odcinek 1