Myszka w Paski i podróże koleją

Walizki i plecaki spakowane? Bilety na pociąg zakupione? Ukochany pluszak w bagażu podręcznym obecny? Tak!!! Myszka w Paski zabiera maluchy w wyjątkową podróż, aby zapoznać je z tajnikami kolei.

 

Myszka w Paski i podróże koleją – opis

Walizki i plecaki spakowane? Bilety na pociąg zakupione? Ukochany pluszak w bagażu podręcznym obecny? Tak!!! Myszka w Paski zabiera maluchy w wyjątkową podróż, aby zapoznać je z tajnikami kolei. Myszka w Paski w każdym odcinku wprowadzi dzieci w tematykę podróżowania pociągiem. Poprzez bliskie najmłodszym widzom sytuacje wyjaśni podstawowe zagadnienia dotyczące bezpiecznej podróży, stacji kolejowej, przejść strzeżonych, oznakowań w pociągach i na dworcach, a także kultury podróżowania i przygotowań, dzięki którym czas spędzony w pociągu nie będzie się dłużył.

 

Myszka w Paski i podróże koleją  – gdzie oglądać?

Cala seria animowana „Myszka w Paski i podróże koleją” dostępna online w serwisie VOD player.pl.

Myszka w Paski i podróże koleją, sezon 1, odcinek 15Rozkład jazdy Myszka w Paski i podróże koleją, sezon 1, odcinek 14Ciężki bagaż Myszka w Paski i podróże koleją, sezon 1, odcinek 13Długa podróż Myszka w Paski i podróże koleją, sezon 1, odcinek 12Konduktor Myszka w Paski i podróże koleją, sezon 1, odcinek 11 Myszka w Paski i podróże koleją, sezon 1, odcinek 10 Myszka w Paski i podróże koleją, sezon 1, odcinek 9 Myszka w Paski i podróże koleją, sezon 1, odcinek 8 Myszka w Paski i podróże koleją, sezon 1, odcinek 7 Myszka w Paski i podróże koleją, sezon 1, odcinek 6Bagaż podręczny Myszka w Paski i podróże koleją, sezon 1, odcinek 5Na przejściu kolejowym Myszka w Paski i podróże koleją, sezon 1, odcinek 4Zapomniany bagaż Myszka w Paski i podróże koleją, sezon 1, odcinek 3Miejsce w wagonie Myszka w Paski i podróże koleją, sezon 1, odcinek 2Wsiadanie do pociągu Myszka w Paski i podróże koleją, sezon 1, odcinek 1