Luke Ngyuen i azjatycki street food

Luke Nguyen zabiera widzów do tętniącej życiem Azji. Podróż przez Sajgon, Dżakartę, Bangkok i Kuala Lumpur, pełna jest zapachów i smaków, które niosą się w zaułkach ulicznej kuchni.

Luke Nguyen i azjatycki street food - opis

Luke Nguyen, uznany właściciel i szef kuchni restauracji „The Red Lantern” w Sydney, wraca do kraju swego dziedzictwa, aby odbyć kulinarną podróż przez północne regiony Wietnamu. Począwszy od Hue, Luke podróżuje przez spektakularną północną okolicę Wietnamu, odwiedzając naturalne cuda Zatoki Ha Long, zatrzymując się przy inspirowanym francuskim Hanoi i aż do pięknych gór Sapa. Po drodze przygotowuje dania w miejscach, które reprezentują autentyczny Wietnam, w całej jego chaotycznej żywiołowości.

Luke Nguyen i azjatycki street food - gdzie oglądać?

Program jest dostępny online na platformie VOD player.

Luke Ngyuen i azjatycki street food, sezon 1, odcinek 8 Luke Ngyuen i azjatycki street food, sezon 1, odcinek 7 Luke Ngyuen i azjatycki street food, sezon 1, odcinek 6 Luke Ngyuen i azjatycki street food, sezon 1, odcinek 5 Luke Ngyuen i azjatycki street food, sezon 1, odcinek 4 Luke Ngyuen i azjatycki street food, sezon 1, odcinek 3 Luke Ngyuen i azjatycki street food, sezon 1, odcinek 2 Luke Ngyuen i azjatycki street food, sezon 1, odcinek 1