Kudłacze na motorach - jedzenie na pocieszenie

Dwaj uroczy podróżnicy i miłośnicy dobrego jedzenia – Dave Myers i Simon King powracają z nową serią, w której zaprezentują swoje kulinarne umiejętności i ulubione potrawy.

Kudłacze na motorach - jedzenie na pocieszenie - opis programu

Od biesiad dla przyjaciół i rodziny po posiłki inspirowane jedzeniem z pubów - „Kudłacze” tworzą najlepsze, smaczne dania. I nie tylko oni. Swoimi przepisami podzielą się także najlepsi brytyjscy szefowie kuchni, którzy wpuszczają prowadzących za kulisy swoich domowych kulinariów.

Kudłacze na motorach - jedzenie na pocieszenie - gdzie obejrzeć?

Program dostępny online na platformie VOD player.pl.

Kudłacze na motorach - jedzenie na pocieszenie, sezon 1, odcinek 12 Kudłacze na motorach - jedzenie na pocieszenie, sezon 1, odcinek 11 Kudłacze na motorach - jedzenie na pocieszenie, sezon 1, odcinek 10 Kudłacze na motorach - jedzenie na pocieszenie, sezon 1, odcinek 9 Kudłacze na motorach - jedzenie na pocieszenie, sezon 1, odcinek 8 Kudłacze na motorach - jedzenie na pocieszenie, sezon 1, odcinek 7 Kudłacze na motorach - jedzenie na pocieszenie, sezon 1, odcinek 6 Kudłacze na motorach - jedzenie na pocieszenie, sezon 1, odcinek 5 Kudłacze na motorach - jedzenie na pocieszenie, sezon 1, odcinek 4 Kudłacze na motorach - jedzenie na pocieszenie, sezon 1, odcinek 3 Kudłacze na motorach - jedzenie na pocieszenie, sezon 1, odcinek 2 Kudłacze na motorach - jedzenie na pocieszenie, sezon 1, odcinek 1