Współcześni dwudziestolatkowie

Hayley Pearce jest typową dwudziestolatką pracującą w dziale call center. Jak na młodą osobę przystało, nie wyobraża sobie życia bez mediów społecznościowych. Wszystko, co robi, jej pasje i codzienność trafiają na Facebooka i Instagrama. W programie "Współcześni dwudziestolatkowie" Haley będzie robiła to, co robią jej rówieśnicy. Jak więc wygląda życie przeciętnego dwudziestolatka?

Współcześni dwudziestolatkowie - o czym jest program?

Współcześni dwudziestolatkowie to seria dokumentalna emitowana w stacji TVN STYLE. Główną bohaterką serialu jest Hayley Pearce, która przyjrzy się problemowi uzależnienia od solarium, z którym sama od lat się boryka. W tym celu spotka się nie tylko z osobami, które cierpią na tanoreksję, ale także złoży wizytę specjalistom, którzy starają się odpowiedzieć na pytanie, skąd, u młodych ludzi, bierze się chęć do nadmiernego korzystania z solarium. Bohaterka będzie starała się zrezygnować z nienaturalnego brązu ciała.

W programie Hayley będzie starała się także znaleźć miłość życia. Wszystko to za sprawą aplikacji randkowych tj. Tinder czy popularny w Wielkiej Brytanii Grindr. Czy uda jej się umówić z kimś wartościowym?

Ale to nie wszystko! Nasza bohaterka wyjedzie także na wakacje i sprawdzi, czy Benidorm rzeczywiście ma zasłużoną opinię stolicy słońca, morza, seksu i sangrii. Sprawdź, co się tam będzie działo!

Dokument “Współcześni dwudziestolatkowie” to próba odpowiedzi na pytanie, jak zmieniło się i jak teraz wygląda życie młodych ludzi. Z jakimi problemami się borykają? Co kochają, a czego nienawidzą?

Współcześni dwudziestolatkowie odcinek 7