Twarz terroru

Jak terroryści rekrutują młode kobiety do swojej społeczności? Dlaczego dziewczyny są dla nich tak atrakcyjne? Co robią z kobietami - niewolnikami w obozach Al-Kaidy? Wszystkie historie, które przedstawiamy w naszym dokumencie, są prawdziwe.

Twarz terroru - opis programu

Historie te opowiedzą młode kobiety, którym udało się uciec z oddziałów terrorystów. Opowiedzą o torturach, dzikiej niepochamowanej brutalnej agresji, gwałtach, strachu, śmierci. „Jeśli co najmniej jedna dziewczyna na świecie – mówią - po obejrzeniu tego filmu zrozumie, co się dzieje, odmówi i nie zostanie „kochaną” żoną terrorysty, to dobrze wykonaliśmy naszą pracę”.
Terroryści już dawno uzmysłowili sobie, że jest jeden towar niemniej chodliwy i prawie tak samo cenny jak ropa naftowa. Kobiety. Kobiety wschodnie nadal mają nieporównywalnie mniejsze prawa niż kobiety zachodu. Bojowniczka z ISIS jest prawdziwym niewolnikiem XXI wieku. Można ją sprzedać, okrutnie torturować, okaleczać lub nawet zabijać bezkarnie. Handel niewolnikami stał się jednym z najbardziej dochodowych przemysłów Państwa islamskiego. Niewolnikami są nie tylko kobiety z okupowanych terytoriów. Tysiące kobiet z całego świata idzie do ISIS z wyboru. I to nie tylko dziewczyny z najuboższych rejonów Azji, ale i wykształcone dziewczęta z Europy. W imię Boga są gotowe zrobić wszystko. Zapraszamy na nasz wstrząsający dokument!

Twarz terroru - gdzie oglądać

Program dostępny na antenie TVN Style oraz platformie VOD player.pl