Tokio. Cena sukcesu

Anita Werner zaprasza na nowy autorski program, w którym zobaczycie mistrzynie, mistrzów i ludzką stronę ich medali – ból, zmęczenie i łzy. Przez sześć kolejnych tygodni dziennikarka rozmawiać będzie z najlepszymi polskimi sportowcami o tym jak na co dzień wygląda droga do zwycięstwa i ile przeszkód trzeba pokonać, żeby ją przejść.

Tokio. Cena sukcesu - opis programu

Na kilka tygodni przed ucztą dla fanów sportowych emocji – Igrzyskami olimpijskimi w Tokio – Anita Werner zaprasza na cykl wyjątkowych spotkań. Przez sześć kolejnych tygodni rozmawiać będzie z polskimi olimpijczykami, ze znanymi i utytułowanymi polskimi sportowcami, którzy szczerze i wprost opowiadają jak na co dzień wygląda ich droga do zwycięstwa. Jaką cenę ma sukces i ile porażek trzeba przeżyć, żeby w końcu go osiągnąć?

Jak oni to robią, że wygrywają sami ze sobą, że przesuwają granice swoich możliwości, że nigdy się nie poddają, choć po drodze do celu wiele razy upadają?

Tokio. Cena sukcesu - gdzie obejrzeć

Program zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl

Tokio. Cena sukcesu, sezon 1, odcinek 5Fabian Drzyzga Tokio. Cena sukcesu, sezon 1, odcinek 4Natalia Partyka Tokio. Cena sukcesu, sezon 1, odcinek 3Aleksandra Mirosław Tokio. Cena sukcesu, sezon 1, odcinek 2Anita Włodarczyk Tokio. Cena sukcesu, sezon 1, odcinek 1Magdalena Piekarska-Twardochel