The Q. Waksy

Jedyna w swoim rodzaju kolekcja najlepszych filmików o tematyce szkolnej autorstwa popularnych youtuberów, Przema i Pauliny. Nudzi ci się na lekcji? Wbijaj na Waksy!

The Q - streszczenie

Q Polska to najlepsze filmy z przepastnych czeluści Internetu, starannie dobrane przez naszych selekcjonerów. W Q Polska dajemy Ci gwarancję obcowania tylko z najlepszymi nagraniami stworzonymi zarówno przez uznanych, światowej sławy artystów, jak i wschodzące gwiazdy online video. Całość uzupełniają najpopularniejsze formaty wprost od Polskich twórców, o których popularności świadczy wielomilionowe grono oddanych fanów.

The Q - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki programu The Q. Waksy można obejrzeć online w serwisie VOD player.pl.

The Q. Waksy odcinek 13 Czego NIE robić w HALLOWEEN The Q. Waksy odcinek 11 Jak oszukują nas nauczyciele The Q. Waksy odcinek 10 O czym NIKT nie myśli W WAKACJE The Q. Waksy odcinek 9 Gdyby UCZNIOWIE mówili PRAWDĘ The Q. Waksy odcinek 8 Czego unikać na egzaminie The Q. Waksy odcinek 7 Czego unikać na szkolnej zabawie The Q. Waksy odcinek 6 Szkoła oczami NAUCZYCIELA The Q. Waksy odcinek 5 Przemek i Paula razem? - Q&A #1 The Q. Waksy odcinek 4 Czego unikać na wigilii klasowej The Q. Waksy odcinek 3 O czym myślimy na lekcji polskiego? The Q. Waksy odcinek 2 TYDZIEŃ SZKOLNY vs WEEKEND The Q. Waksy odcinek 1 Jak rozpocząć ROK SZKOLNY?