Salon sukien ślubnych Goka

odcinek 2

Salon sukien ślubnych Goka

W drugim odcinku „Salonu sukien ślubnych Goka” prowadzący zderzy się z totalnymi przeciwnościami. Kasia chce na swoim ślubie wyglądać jak milion dolarów. Wszystko ma się błyszczeć, a cały efekt zapierać dech w piersiach! Suknia ma też podkreślać jej zgrabne kształty i być oryginalna. Przyszła panna młoda chętnie założy coś, co odsłoni jej atuty i będzie miało wiele dodatków. Kasia ma swoje wymagania i nie zamierza z nich rezygnować. Jak zareaguje na propozycje sławnego brytyjskiego stylisty?

Majka jest dziewczyną, która marzy o prawdziwie romantycznej sukni. Jej ideał ma być odważny, ale zarazem elegancki i kobiecy. Pomysłów jest wiele, ale czy tego tak naprawdę pragnie panna młoda? Do salonu Goka bohaterka zabierze swoje liczne wsparcie! W wyborze idealnej sukni pomoże jej między innymi siostra, która ma własną wizję na tę wyjątkową okazję. Kogo posłucha? Bliskich, Goka, a może własnego serca?

"Salon sukien ślubnych Goka" - o czym program

Mamy niesamowite szczęście! Polska to poza Wielką Brytanią jedyne miejsce na świecie, gdzie Gok nagrywa swoje programy. Jego charyzma, temperament, wiedza i doświadczenie to cechy, które na pewno przydadzą się każdej narzeczonej przy podejmowaniu decyzji o stroju na jeden z najważniejszych dni w jej życiu. Nikt tak jak Gok Wan nie potrafi znaleźć drogi do serca kobiety, podpowiedzieć co pasuje do jej osobowości i co jest dobre do konkretnej figury. Ten słynny pasjonat mody ma także unikalny dar tworzenia fantastycznych kreacji, w których jeden drobny szczegół sprawia, że każda bohaterka programu od razu czuje się wyjątkowo. Tylko czy panny młode go posłuchają? Tu jeszcze liczy się zdanie rodziny, teściowej i przyjaciółek. Jedno jest pewne – emocje gwarantowane!
Program „Salon sukien ślubnych Goka" jest oparty na amerykańskim formacie „Say yes to the dress”.

"Salon sukien ślubnych Goka" - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz player.pl