Rinke. Na krawędzi

odcinek 10

Rinke. Na krawędzi

„Rinke. Na krawędzi” to nowy dokumentalny i społeczny program TTV. Prowadzi go Rinke Rooyens znany z produkcji takich programów jak "Top Model" czy "Rinke. Za kratami".

Wstępem do serii jest "Rinke. na krawędzi - Pilot". Pilotażowy odcinek zapowiadający poruszającą serię programu o ludziach żyjących w bezdomności. Charyzmatyczny prowadzący przez ponad rok spotykał się z bohaterami, którzy żyją na ulicy, pod mostem czy w opustoszałych budynkach. Rinke Rooyens chciał dać im szanse zmienić swoje życie. W tym celu spotykał się z nimi, słuchał ich historii, motywował do działania. Starał się pomóc stanąć im na nogi.

Czy prosto jest pomóc ludziom, którzy zostali pozostawionym sami sobie, skrzywdzonym przez życie, słabym, w bezdomności? Czy bohaterowie skorzystają z szansy rzuconej przez Rinke?

Jedno jest pewne to program głęboko poruszający i prawdziwy, pełen zaskakujących momentów, nie pozostawiający widza obojętnym.

Kim jest Rinke Rooyens?

To holenderski producent telewizyjny, scenarzysta i reżyser. Do Polski przeprowadził się w 1998r. Pięć lat później założył własną firmę Rochstar. Jest producentem takich formatów jak: "Top Model"  "Rinke. Za kratami" czy „Szymon Majewski Show”. Prywatnie były mąż Kayah. 

Gdzie można obejrzeć?

"Rinke. Na krawędzi" poruszający serial dokumentalny, od września dostępny na player.pl