Remontowy biznes braci Scott

Bracia – Drew i Jonathan Scott – są dobrze znani w branży nieruchomości. To wyjątkowi eksperci od metamorfoz mieszkań, którzy potrafią odkryć potencjał w największej ruderze i uczynić z niej dom marzeń.

Drew jest przystojny, a do tego ma wielki talent do tropienia skarbów ukrytych w domostwach. Jego urodziwy brat bliźniak – Jonathan – jest pełen pomysłów na metamorfozy domów, dzięki którym monotonne wnętrza zmieniają się w najpiękniejsze przestrzenie, stając się zaskakująco atrakcyjnymi i funkcjonalnymi przestrzeniami.

Ten duet wykonuje swoją robotę z wdziękiem, dużą dawką humoru i determinacją, pomagając rodzinom w znalezieniu, kupnie i ekstremalnej przeróbce ruiny w funkcjonalny i przytulny dom, a przy tym atrakcyjny cenowo. Przed wami seria, która zainspiruje was do zmian.

Emisja w TV:
TTV, niedziela 07:30
Produkcja:
A Cineflix Inc. Production
Dystrybucja:
TTV
Tagi:
jak wyremontować dom, program o remontach domów na ttv, Property brothers, Remontowy biznes braci Scott online, Remontowy biznes braci Scott na playerze, program o remontach domów na playerze, bracia Scott remontują domy
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Remontowy biznes braci Scott”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty