Moje miasto, mój dom

Mieszkańcy każdego miasteczka na świecie chcieliby mieć wśród swoich znajomych parę taką jak Erin i Ben Napier. Ten niesamowity duet kocha stare przedmioty i nie boi się nadawać im drugiego życia! Z miłości do stylu vintage odnowili już niejeden samochód. Teraz w trosce o swoje miasteczko postanowili tchnąć również życie w jego domy, które odznaczają się niesamowitą oryginalnością i charakterem. Używając wyszukanych materiałów i skupiając się na klasycznych tekstyliach, starają się odnawiać kolejne nieruchomości.

W programie "Moje miasto, mój dom" śledzimy kolejne rodziny, którym Erin i Ben pomagają w pierwszej kolejności znaleźć odpowiednią posesję, a później uwzględniając ich potrzeby, remontują dom tak, aby zachować w nim jak najwięcej wyjątkowych detali. Gotowe pomieszczenia to także nowoczesne i funkcjonalne wnętrza, które będą służyć właścicielom przez wiele lat. Dzięki kreatywnym pomysłom Erin i fachowym podejściu Bena, przyszłość tego miasteczka może być równie urokliwa jak jego przeszłość!

Moje miasto, mój dom, sezon 3, odcinek 13 Moje miasto, mój dom, sezon 3, odcinek 12 Moje miasto, mój dom, sezon 3, odcinek 11 Moje miasto, mój dom, sezon 3, odcinek 10 Moje miasto, mój dom, sezon 3, odcinek 9 Moje miasto, mój dom, sezon 3, odcinek 8 Moje miasto, mój dom, sezon 3, odcinek 7 Moje miasto, mój dom, sezon 3, odcinek 6 Moje miasto, mój dom, sezon 3, odcinek 5 Moje miasto, mój dom, sezon 3, odcinek 4