Magazyn Prolog

Najciekawsze rozmowy o literaturze tylko w "Magazynie Prolog"! Świetni autorzy, inspirujące dyskusje i literackie wydarzenia - jesteśmy wszędzie tam, gdzie dobre książki.

O programie

W każdym odcinku „Prologu” udajemy się w pasjonującą literacką podróż z autorem nowej lub już bestsellerowej książki. W nierzadko intymnych spotkaniach goście programu dzielą się pisarskimi inspiracjami odkrywając tym samym sekrety swego warsztatu. „Prolog” to także recenzje nowości i zapowiedzi wydawniczych oraz relacje z najciekawszych imprez z książką w roli głównej. Gościmy na targach książki i festiwalach literackich, podpatrujemy jak nagrywane są audiobooki. Interesuje nas dobra książka – bez względu czy jest to powieść, reportaż, biografia czy poradnik.

"Magazyn Prolog" - Gdzie oglądać?

Oglądaj na VOD player.pl.

Magazyn Prolog Ałbena Grabowska Magazyn Prolog Cezary Łazarewicz Magazyn Prolog Katarzyna Bonda Magazyn Prolog Andrzej Pilipiuk Magazyn Prolog Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie Magazyn Prolog Justyna Kopińska Magazyn Prolog Małgorzata i Michał Kuźmińscy Magazyn Prolog Rafał Hetman Magazyn Prolog Poznański Festiwal Kryminału GRANDA Magazyn Prolog Wojciech Chmielarz Magazyn Prolog Jakub Małecki Magazyn Prolog Piotr Rogoża