Kto to kupi?

odcinek 7

Kto to kupi?

Czy istnieje produkt, który ochroni nas przed zgubieniem pieniędzy i na dodatek potrafi zrobić selfie? Joanna, która zawodowo jest coachem nie miała problemu z przekonaniem publiczności, że taki gadżet jest potrzebny każdemu.

„Kto to kupi?” - streszczenie odcinka

Jeśli jesteście ciekawi czy jej prezentacja okaże się sukcesem czy porażką oraz jak wypadną testy produktu wymyślone przez prowadzących program zapraszamy przed telewizory.

Ochrona i bezpieczeństwo, tym razem oczu, a nie pieniędzy, to także główne hasło prezentacji Tadeusza. Starszy pan, który przyjechał z Gdyni ma na swoim koncie ponad 16 wynalazków, ale dziś przekonywał, że najważniejsze to te, które zwiększają bezpieczeństwo. Jego gadżet skierowany jest dla kierowców, bo ma chronić wzrok przed oślepianiem źle ustawionych reflektorów aut mijanych na drodze. Czy inwestorzy dadzą temu produktowi zielone czy czerwone światło?

Prezentacja Marka była wyjątkowo skromna, ale za to tuż po niej temperatura wyraźnie wzrosła i wrzątek lał się na scenie. Marek także mówił o ochronie – rąk przed poparzeniem gorącym naczyniem. Kto choć raz poparzył dłonie niosąc talerz z gorącą zupą, wie czym to smakuje. Czy inwestorzy kupią produkt Marka czy uznają, że leje wodę? Oglądajcie koniecznie.

„Kto to kupi?” - gdzie oglądać?

Program „Kto to kupi?” obejrzysz w serwisie VOD player.pl oraz na antenie TTV.