Kto to kupi?

odcinek 4

Kto to kupi?

Czy to prawda, ze potrzeba jest matką wynalazku? Uczestnicy „Kto to kupi?” potwierdzają tę tezę. To zwykli ludzie, którzy tak jak my, mieli wiele codziennych problemów, ale dzięki swoim pomysłom i zaangażowaniu  znaleźli na nie niezwykłe rozwiązania.

„Kto to kupi?” - streszczenie odcinka

Pochodzą z różnych stron Polski, są w różnym wieku, ale łączy ich jedno – odważyli się zaryzykować i pokazać swój produkt światu, a teraz chcą go dobrze sprzedać.  Jan, Marlena i Konrad mają tylko 90 sekund, by przekonać stuosobową widownię, a potem czworo inwestorów do zakupu ich gadżetu. Jakich argumentów użyją i co pokażą na scenie, by wyjść ze studia jako zwycięzcy? Przekonajcie się oglądając kolejny odcinek programu.

Aż 3 miliony Polaków chodzą do klubów fitness i to dla nich Konrad z Łodzi stworzył produkt. Tuż przed wyjściem na scenę zaprezentował swoje muskuły a potem w iście sportowym tempie przekonywał, że ćwiczenie bez jego gadżetu po prostu nie ma sensu.

Trzymając się tematyki ludzi z werwą i ogromną pasją, Jan z Katowic, emerytowany inżynier mechanik, mówi, że ma dopiero 82 lata, bogate plany i chce jeszcze trochę pożyć. Nie lubi marnotrawstwa i dlatego właśnie wymyślił swój gadżet. Marzy o tym, by ten produkt znalazł się w każdym domu. Czy charyzma starszego pana i śpiewająco poprowadzona prezentacja wystarczą, by przekonać do zakupu publiczność i inwestorów?

Na pierwszy plan występu Marleny wysunęła się za to młodość. Czteroletnia Zuzia, nie tylko prezentowała przedmiot wymyślony przez mamę, ale także przybijała piątki i liczyła głosy. Produkt Marleny, kiedyś pomógł jej samej w bezsennych nocach a teraz ma być ratunkiem dla innych rodziców niemowlaków i małych dzieci. Jeśli jesteście ciekawi czy prowadzący program Janek Pirowski sprawdzi się jako niania a inwestorzy lubią się przytulać nie możecie przegapić tego odcinka.

„Kto to kupi?” - gdzie oglądać?

Program „Kto to kupi?” obejrzysz w serwisie VOD player.pl oraz na antenie TTV.