Królowe życia

sezon 6 odcinek 5

Królowe życia 6

Nowo otwarty butik jest dla Dagmary oczkiem w głowie. Królowa wkłada mnóstwo serca i energii w rozwijanie swojego biznesu. Tak się złożyło, że musi wyjechać na kilka dni, a dziewczyna, którą niedawno zatrudniła, rozchorowała się. Dagmara uznała, że podczas jej nieobecności, Edzia wszystkim się zajmie. Ale Edzia... ma najwyraźniej inne plany, bo jej serce ostatnio mocniej zabiło, przez co jej przyjaźń z Dagmarą zawiśnie na włosku.

Nowa bohaterka, Kasia zawsze na pierwszym miejscu stawia mamę i córkę. Stara się spełniać ich najbardziej absurdalne zachcianki i często musi zrezygnować z własnych planów. Jako kobieta – petarda zawsze stara się sprostać zadaniu, nawet jeśli wydaje się to niemożliwe.

Rafał i Gabriel też nie mieli ostatnio łatwego zadania. Opieka nad papużkami sąsiadki okazała się wielkim wyzwaniem. Mimo że jako kolorowe ptaki, powinni doskonale zrozumieć potrzeby innych kolorowych ptaków, nie było łatwo. Czy ostatecznie im się udało? Przekonacie się, oglądając 5. odcinek „Królowych życia”.

Królowe życia - O programie

Zobacz szósty sezon programu emitowanego na antenie TTV "Królowe życia".  Bohaterowie, to ludzie, którzy osiągnęli sukces w swoim środowisku i żyją na bogato według swojego scenariusza i na swoich warunkach. Czerpią z życia ile wlezie, manierami się nie przejmują i ludzi różnie traktują. Głowy mają pełne marzeń, a kiedy los zaczyna płatać im figle stają się jeszcze silniejsze.

Dagmara to królowa, wojowniczka i marzycielka. Do działania motywuje ja syn Konan, który mieszka we Wrocławiu. W swoim rodzinnym Kłodzku zawsze może liczyć na wsparcie przyjaciółki Edzi i Jacka, którzy pomagają zrealizować jej wszystkie najdziwniejsze pomysły. Jej życie to pasmo przygód i mrożących krew w żyłach historii.

Życiem Rafała i Gabriela rządzą miłość, kolory i wiara w dobro. Marzą o świecie,  w którym człowiek człowiekowi, człowiekiem nie wilkiem jest. Ostatnio swoje życie dzielą między zabieganą Warszawę i spokojny Głogów, gdzie zawsze czeka na nich uśmiechnięta mama Basia. Wspólnie spędzony czas jest dla nich największą wartością.

Monika, nowa królowa w programie, mieszka w Krakowie ale to dumna obywatelka świata. Uważa, że wszystko można mieć i ma na to  swój bajeczny know how. Perfekcyjnie łączy biznes z rodziną. Z mężem prowadzi firmę, a przed córkami rozwija platynowy dywan luksusu. Monika ma zawsze apetyt na więcej.

 

Gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Królowych życia" są dostępne online na player.pl. Premiera w każdy czwartek o godzinie 23:10.