Kossakowski. Być jak...

sezon 1 odcinek 2

Kossakowski. Być jak...

Kosa vs. Tiger. Ring wolny. Starcie pierwsze.

Przemek Kossakowski stanie na ringu z Dariuszem Michalczewskim. Jeszcze niedawno jego oszałamiającą karierę bokserską śledziła cała Polska. Czy dziś, po zejściu z ringu, Tiger zachował duszę wojownika jako zamożny acz impulsywny filantrop? Jaki wizerunek kreuje, a jakim człowiekiem jest naprawdę? Co trzeba zrobić, by go zranić? Jakim jest mężem i ojcem? Czy ludzie wykorzystują jego dobroć i jak sobie z tym radzi ten „łobuz o gołębim sercu”?

Prowadzący zmierzy się z Tigerem, by dowiedzieć się, czego najbardziej boi się jego bohater. Przed Przemkiem Kossakowskim niełatwe zadanie, by wcielić się w „championa wszech czasów”. Co zostanie z Tigera, po tym jak skrzyżuje rękawice z Kossakowskim?

Program ma formułę śledztwa wokół najważniejszych wydarzeń z życia bohatera odcinka. Kossakowski spróbuje poznać swojego gościa tak blisko, jak to tylko możliwe – od stylu ubierania się i mówienia po najważniejsze wybory życiowe. Przyjrzy się temu, co bohater zrobił w życiu albo, co ciekawsze, czego nie zrobił i dlaczego. Zada pytania, jakich nikt inny jeszcze nie zadał.