Kossakowski. Być jak...

Czy można spojrzeć na historię swojego życia oczami innej osoby i znaleźć drugie dno? Sprawdzi to sam Przemek Kossakowski w programie o wyjątkowo wymagającej formule, podczas którego przejdzie całkowitą metamorfozę, zarówno fizyczną, jak i psychiczną.

Kossakowski w nowym wcieleniu wejdzie w skórę i życie osób znanych z pierwszych stron gazet. To, co odkryje po drugiej stronie, pozwoli nam spojrzeć na tych ludzi z innej perspektywy.

„Kossakowski. Być jak…” ma formułę śledztwa wokół najważniejszych wydarzeń z życia bohatera danego odcinka. Przemek Kossakowski spróbuje poznać swojego gościa tak bliski, jak to tylko możliwe – począwszy od stylu ubierania się i mówienia, po najważniejsze wybory życiowe. Przyjrzy się temu, co jego bohater zrobił w życiu albo, co ciekawsze, czego nie zrobił i dlaczego. W tym programie padną pytania, których nikt, nigdy nie ośmielił się zadać wcześniej.

Cel Kossakowskiego nie jest prosty, jego zadanie to odnalezienie tego, czego inni nie chcieli lub nie potrafili dostrzec w bohaterach programu. Uchwycenie tego, co intrygujące i nieznane w ich życiu przygotuje go do ostatecznej rozgrywki. Dla gospodarza programu i jego gwiazd będzie to czas próby. Upodobniony fizycznie do bohatera odcinka, spotka się z nim podczas kameralnej rozmowy. W nowym kostiumie i z nową twarzą odważy się pójść o krok dalej. Czy to wystarczy, żeby BYĆ JAK… Dariusz Michalczewski, Dorota Wellman, Daniel Olbrychski, Magda Gessler, Michał Wiśniewski czy Natalia Siwiec?

Kossakowski. Być jak...sezon 2 odcinek 6 Karolina Gilon Kossakowski. Być jak...sezon 2 odcinek 5 Jerzy Dudek Kossakowski. Być jak...sezon 2 odcinek 4 Kinga Rusin Kossakowski. Być jak...sezon 2 odcinek 3 Jarosław Kret Kossakowski. Być jak...sezon 2 odcinek 2 Zdjęyty na prośbę TTV mail z 27.10.2017 - Krzysztof Rutkowski Kossakowski. Być jak...sezon 2 odcinek 1 Tomasz Niecik Kossakowski. Być jak...sezon 1 odcinek 4 Tymon Tymański