Jak to się stało?

Czy wiecie, że każdego dnia do sieci trafia aż 85 tysięcy amatorskich filmików? Jedni pokazują w nich swoje wyjątkowe umiejętności i chwalą się swoimi niespotykanymi talentami. W innych z kolei nagraniach ludzka głupota wygrywa pojedynek z rozsądkiem. Wyczyny, które można znaleźć w Internecie, z jednej strony bawią do łez, z drugiej przerażają.

Tylko w tym programie zbadamy i rozłożymy na czynniki pierwsze najciekawsze sytuacje przedstawione w materiałach nagranych przez widzów.

Odpowiedzi na pytanie „Jak to się stało?”, że się nie udało, poszuka Filip Chajzer. Na własnej skórze spróbuje on tych wszystkich szalonych rzeczy oraz wyjaśni naukowo przyczynę porażki lub sukcesu.

Jak to się stało? odcinek 12 Jak to się stało? odcinek 11 Jak to się stało? odcinek 10 Jak to się stało? odcinek 9 Jak to się stało? odcinek 8 Jak to się stało? odcinek 7 Jak to się stało? odcinek 6 Jak to się stało? odcinek 5 Jak to się stało? odcinek 4 Jak to się stało? odcinek 3 Jak to się stało? odcinek 2 Jak to się stało? odcinek 1