36,6

sezon 6 odcinek 4

36,6 6

W jesiennej odsłonie 36,6°C Ewa Drzyzga i prof. Krzysztof Łabuzek zajmą się eksperymentami medycznymi. Sprawdzą, dlaczego regularne uprawianie seksu jest zdrowe, czy bezpiecznie jest picie wody z kranu, jaki wpływ na nasz organizm ma dieta wegetariańska oraz wyjaśnią, jak uzupełniać niedobory witaminy D3.

W nowym sezonie prowadzący program wezmą pod lupę produkty codziennego użytku. Sprawdzą jaki wpływ na nasze zdrowie ma fluor, który ma nas wspomagać w walce z próchnicą, antyperspiranty, których używamy codziennie, a także samochodowe klimatyzacje. Wyniki testów i badań, będą zaskakujące!

Jesienne odcinki 36,6°C to także wyjątkowe spotkania – jak na przykład rozmowa z Sandrą Kubicką, modelką i influencerką, która po raz pierwszy otwarcie opowie o swojej intymnej chorobie.

Nie zabraknie też przełomowych odkryć medycznych, takich jak proteza nerwu stworzona przez polskich naukowców, która być może pozwoli na przywrócenie czucia osobom sparaliżowanym. Zobaczymy także operację wszczepienia bionicznego oka, oraz weźmiemy udział w wyjątkowych, często pionierskich, operacjach przeprowadzanych przez najbardziej uznanych lekarzy i specjalistów na całym świecie.

36,6 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie sezony „36,6” obejrzysz online na player.pl.