36,6

sezon 5 odcinek 3

36,6 5

Już w najbliższą sobotę zapraszamy na kolejną dawkę zdrowia z programem 36,6°C!
Czy potraficie odróżnić kaszel mokry od suchego? Ewa Drzyzga i profesor Krzysztof Łabuzek podpowiedzą jak to zrobić. W programie dowiemy się także jak powinniśmy leczyć różne rodzaje kaszlu, a znany bloger - Pan Tabletka zdradzi nam kilka przepisów na domowe syropy.
Całowanie fantastycznie działa na naszą odporność! Czyż to nie brzmi optymistycznie? Całując się wymieniamy między sobą aż 40 tysięcy drobnoustrojów, w tym 250 gatunków bakterii. Mimo to regularne pocałunki zmniejszają ryzyko różnego rodzaju infekcji. Jednak co zrobić gdy na naszych ustach pojawi się opryszczka? Jak uniknąć zarażenia i skutecznie z nią walczyć?

Herbata jest w Polsce drugim najbardziej popularnym napojem po wodzie. Jest dostępna niemal wszędzie pod różnymi postaciami. Jednak krąży na jej temat bardzo dużo mitów. Już w sobotę dowiecie się, czy herbata jest naprawdę zdrowa, a profesor Krzysztof Łabuzek sprawdzi jak powinniśmy ją parzyć, aby nie straciła swoich właściwości.
Czy jedzenie naprawdę może zabijać? Raporty WHO twierdzą, że tak i przestrzegają przed codziennym spożywaniem czerwonego mięsa i przetworów mięsnych. Ewa przeprowadzi pewien eksperyment i sprawdzi, czy Polacy są w stanie żyć bez czerwonego mięsa.

36,6 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie sezony „36,6” obejrzysz online na player.pl.

36,6 – kiedy premiera nowego sezonu?

Nowe odcinki „36,6” obejrzysz w soboty o 18:00 na antenie TVN.