36,6

sezon 4 odcinek 1

36,6 4

Tej jesieni Ewa Drzyzga i prof. Krzysztof Labuzek rozprawią się z prawdą i mitami na temat raka jelita grubego, który dotyka coraz więcej osób. W cyklu spotkań ze specjalistami, widzowie dowiedzą się, jak wyglądają badania kolonoskopowe i inne profilaktyczne zabiegi ratujące życie, które dla niektórych pacjentów mogą być tematem tabu. Eksperci sprawdzą także najnowsze możliwości zapobiegania chorobie, diagnostykę i metody leczenia, zarówno farmakologicznego, jak i operacyjnego.

W nadchodzącym sezonie jesiennym nie obędzie się też bez eksperymentów. Specjaliści będą testować działanie różnych produktów pokażą, jak wpływają one na nasz organizm. W jednym z odcinków zajmiemy się napojami energetycznymi, które stają się coraz bardziej popularne także wśród dzieci. Eksperci „36,6°C” sprawdzą, czy rzeczywiście szkodzą naszemu zdrowiu i jakie mogą być konsekwencje ich spożywania.

Będziemy rozmawiać o przełomowych odkryciach medycznych, ale i dolegliwościach, które zna każdy z nas. Migrena to zmora i przekleństwo tysięcy ludzi w Polsce, jednak koszmarny ból głowy można skutecznie leczyć absolutnie przełomową metodą chirurgiczną. Wspólnie zadbajmy o zdrowie!
Zapraszamy do oglądania „36,6°C”!