Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%
Aby zobaczyć odcinek, przejdź do aplikacji.
18+

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

To wideo zawiera treści przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia, ponieważ mogą zawierać sceny drastyczne, wulgarne, czy pokazujące przemoc.

Mam powyżej 18 lat i chcę oglądać

Przekroczyłeś limit urządzeń przypisanych do konta

Aby korzystać z Player na tym urządzeniu, usuń tutaj jedno z urządzeń przypisanych do Twojego konta.

Materiał uruchomiony na innym urządzeniu

Ten materiał wideo jest obecnie uruchomiony na innym urządzeniu. Sprawdź inne urządzenia, na których możesz być zalogowany, czy wideo nie jest tam odtwarzane lub usuń urządzenia z listy Twoich Urządzeń tutaj.

Wystąpił błąd

W serwisie player.pl wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie.

Nadal nie działa? Sprawdź w Centrum Pomocy Player, co możesz zrobić w takiej sytuacji.

Materiał nie jest dostępny dla Twojej przeglądarki

Materiały Video 360⁰ są wspierane przez określone przeglądarki, aby je oglądać skorzystaj z przeglądarki Google Chrome, Firefox lub Opera.

Wykup dostęp

To wideo jest dostępne tylko w płatnym pakiecie.

Jeśli go wykupiłeś, a mimo to wideo nie wyświetla się, upewnij się, że jesteś zalogowany.

Brakujące wtyczki

Aby poprawnie odtwarzać materiał wideo na player.pl, Twoja przeglądarka musi mieć zaktualizowane wtyczki. Przeprowadź test zgodności, który wskaże, jakie wtyczki wymagają aktualizacji i wesprze Cię w ich instalacji.

Wyświetlenie tego wideo w Twojej lokalizacji jest niemożliwe

Ze względu na ograniczenia licencyjne wybrany materiał możesz oglądać tylko na terenie Polski. Szczegóły dotyczące ograniczeń licencyjnych możesz znaleźć w Centrum Pomocy Player.

Widzisz ten komunikat, a jesteś na terenie Polski? Sprawdź tutaj, co możesz zrobić.

Urządzenie nie wspiera DRM

Wybrany materiał jest chroniony przed nieuczciwym pobieraniem treści, a to urządzenie nie wspiera tego zabezpieczenia.

Obejrzyj wideo w player.pl w przeglądarce internetowej lub innym urządzeniu.

Materiał nie działa płynnie?

Jego jakość może nie być dostosowana do możliwości Twojego Urządzenia.

Materiał, który chcesz obejrzeć, jest w bardzo wysokiej jakości, co powoduje, że zajmuje więcej pamięci Twojego urządzenia. Aby działał płynnie, możesz ręcznie zmienić jakość materiału w dolnej części odtwarzacza.

Kontynuuj oglądanie

Czy chcesz kontynuować oglądanie?

TakNie
Źródło: Archiwum TVN

Ewa Drzyzga razem z dr Krzysztofem Łabuzkiem przyjrzą się ważnemu tematowi zawału serca u kobiet. Przez lata mówiło się, że zawał dotyczy głównie mężczyzn. Niestety kobiety sa rownirz w grupie ryzyka. Trudność polega na tym, że objawy zawalu u kobiet sa inne niż u mężczyzn. Częściej też te symptomy lekceważą, tłumacząc sobie, że to przemęczenie bądź inne choroby. Tymczasem czas na ratunek jest ograniczony. Jak rozpoznać ból wieńcowy? Jak dbać o serce po zawale oraz co oferuje nam nowoczesna medycyna? Na te pytania odpowie kardiochirurg, prof. Andrzej Bochenek. Kolonoskopia to badanie, które u wielu nas wzbudza strach. Jedną z takich osób był 54-letni Krzysztof, który mimo wskazań, odwlekał wizytę u lekarza. Nasza kamera towarzyszyła mu, kiedy w końcu przełamał się i poszedł się zbadać. Czy rzeczywiście było się czego bać? W ramach profilaktyki raka jelita dr Łabuzek urządził w studiu… kawiarnię. Czym zaskoczył widownię? Sam o sobie mówi, że ratuje ludziom marzenia. Żeby mogli dalej chodzić, ruszać rękami, żeby byli sprawni. Wśród jego pacjentów nie brakuje słynnych sportowców, którymi opiekował się na niejednej olimpiadzie. W studiu, podczas rozmowy z doktorem Robertem Śmigielskim Ewa drążyła temat chodzenia w butach na wysokich obcasach i w klapkach. Co mogą zrobić zagorzale fanki wysokich szpilek i japonek, żeby jednak nie trafić do gabinetu ortopedy? Jakie buty kupować dzieciom? I jak biegać, żeby sobie nie szkodzić? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w „36,6 °C”! W nowym sezonie połączyliśmy siły z tymi, którym również leży na sercu profilaktyka nowotworowa. W pierwszym odcinku, w cyklu Mecenas Zdrowia dowiecie się, jak powinno wyglądać prawidłowo zrobione badanie USG, mammografia czy samobadanie piersi. Czy antyperspiranty albo ciasne biustonosze mogą powodować raka piersi? Kiedy robić badania genetyczne? Na te i inne pytania będą odpowiadać najlepsi fachowcy. Swoją historię walki z chorobą opowie Ewie znana i lubiana aktorka - Beata Kawka. Bądźcie z nami!

Tagi: walka z nowotworem, nowy program Ewy Drzyzgi, nowoczesne sposoby leczenia, program Ewy Drzyzgi, jak wykryć chorobę?, jak walczyć z chorobą?, jak leczyć nowotwór?, 36.6 odcinki online, porady lekarzy
Dostępny od:
11.09.2017
Długość
43 minut

Odcinki

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.