Zostań w domu, gotuj z Jamiem

Ten program to błyskawiczna odpowiedź Jamiego Olivera na epidemię koronawirusa. Niezawodny kucharz proponuje proste przepisy na trudne czasy.

Zostań w domu, gotuj z Jamiem - opis programu

Jamie Oliver nakręcił ten program dla tych, którzy zostali w domu z powodu epidemii koronawirusa. Rzadko chodzą na zakupy i muszą sobie radzić z tym, co mają w spiżarniach. W każdym odcinku Jamie pokazuje, jak przygotować dwa pożywne dania z zaledwie kilku podstawowych składników. Podaje przepis na domowy chleb i makaron, przyrządza smakowite potrawy z mrożonek i warzyw w puszkach.

Zostań w domu, gotuj z Jamiem - gdzie obejrzeć?

Program kulinarny dostępny jest online na platformie VOD player.pl.

Zostań w domu, gotuj z Jamiem, sezon 2, odcinek 15 Zostań w domu, gotuj z Jamiem, sezon 2, odcinek 14 Zostań w domu, gotuj z Jamiem, sezon 2, odcinek 13 Zostań w domu, gotuj z Jamiem, sezon 2, odcinek 12 Zostań w domu, gotuj z Jamiem, sezon 2, odcinek 11 Zostań w domu, gotuj z Jamiem, sezon 2, odcinek 10 Zostań w domu, gotuj z Jamiem, sezon 2, odcinek 9 Zostań w domu, gotuj z Jamiem, sezon 2, odcinek 8 Zostań w domu, gotuj z Jamiem, sezon 2, odcinek 7 Zostań w domu, gotuj z Jamiem, sezon 2, odcinek 6 Zostań w domu, gotuj z Jamiem, sezon 2, odcinek 5 Zostań w domu, gotuj z Jamiem, sezon 2, odcinek 4 Zostań w domu, gotuj z Jamiem, sezon 2, odcinek 3 Zostań w domu, gotuj z Jamiem, sezon 2, odcinek 2 Zostań w domu, gotuj z Jamiem, sezon 2, odcinek 1 Zostań w domu, gotuj z Jamiem, sezon 1, odcinek 5 Zostań w domu, gotuj z Jamiem, sezon 1, odcinek 4 Zostań w domu, gotuj z Jamiem, sezon 1, odcinek 3 Zostań w domu, gotuj z Jamiem, sezon 1, odcinek 2 Zostań w domu, gotuj z Jamiem, sezon 1, odcinek 1