Sukces nie zna granic

Sukces nie zna granic  to opowieść o polskich emigrantach, którzy postawili zmienić swoje życie. Trafili do Kambodży, Filipin, Gruzji czy USA, by podjąć opłacające się ryzyko. W programie „Sukces nie zna granic” widzowie poznają niezwykle inspirujących ludzi.

Czy warto podjąć wyzwania i wziąć los w swoje ręce? Program udowadnia, że kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Bohaterowie podzielą się z widzami własną definicją szczęścia, opowiedzą o początkach swojej kariery, przeszkodach, które napotykali na swojej drodze, porażkach i zwycięstwach, ciężkiej pracy oraz nieustannym samodoskonaleniu. Opowieści uczestników zostaną wzbogacone o historie z perspektywy ich bliskich, znajomych i współpracowników, którzy wspierali i dopingowali ich w najtrudniejszych chwilach.

Sukces nie zna granicsezon 2 odcinek 8 Austria Sukces nie zna granicsezon 2 odcinek 7 Peru Sukces nie zna granicsezon 2 odcinek 6 Limerick Sukces nie zna granicsezon 2 odcinek 5 Strasburg Sukces nie zna granicsezon 2 odcinek 4 Rumunia Sukces nie zna granicsezon 2 odcinek 3 Kanada Sukces nie zna granicsezon 2 odcinek 2 Słowacja Sukces nie zna granicsezon 2 odcinek 1 Kenia Sukces nie zna granicsezon 1 odcinek 10 Hiszpania Sukces nie zna granicsezon 1 odcinek 9 USA Sukces nie zna granicsezon 1 odcinek 8 Wielka Brytania Sukces nie zna granicsezon 1 odcinek 7 Tajlandia Sukces nie zna granicsezon 1 odcinek 6 Czechy Sukces nie zna granicsezon 1 odcinek 5 Sukces nie zna granic odc. 5 Sukces nie zna granicsezon 1 odcinek 4 Manchester Sukces nie zna granicsezon 1 odcinek 3 Niemcy Sukces nie zna granicsezon 1 odcinek 2 Gruzja Sukces nie zna granicsezon 1 odcinek 1 Włochy i Malta