Sukces nie zna granic

Sukces nie zna granic  to opowieść o polskich emigrantach, którzy postawili zmienić swoje życie. Trafili do Kambodży, Filipin, Gruzji czy USA, by podjąć opłacające się ryzyko. W programie „Sukces nie zna granic” widzowie poznają niezwykle inspirujących ludzi.

Czy warto podjąć wyzwania i wziąć los w swoje ręce? Program udowadnia, że kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Bohaterowie podzielą się z widzami własną definicją szczęścia, opowiedzą o początkach swojej kariery, przeszkodach, które napotykali na swojej drodze, porażkach i zwycięstwach, ciężkiej pracy oraz nieustannym samodoskonaleniu. Opowieści uczestników zostaną wzbogacone o historie z perspektywy ich bliskich, znajomych i współpracowników, którzy wspierali i dopingowali ich w najtrudniejszych chwilach.

Sukces nie zna granic, sezon 2, odcinek 8Austria Sukces nie zna granic, sezon 2, odcinek 7Peru Sukces nie zna granic, sezon 2, odcinek 6Limerick Sukces nie zna granic, sezon 2, odcinek 5Strasburg Sukces nie zna granic, sezon 2, odcinek 4Rumunia Sukces nie zna granic, sezon 2, odcinek 3Kanada Sukces nie zna granic, sezon 2, odcinek 2Słowacja Sukces nie zna granic, sezon 2, odcinek 1Kenia