Podwórka do poprawki

Gdy właściciele posesji chcą w ciepłą pogodę posiedzieć we własnym ogródku, a podwórko z tyłu domu stoi brzydkie i niezabudowane, Sarah Keenleyside oraz Brian McCourt przychodzą z pomocą. Ta dwójka zamienia przydomowe podwórka w prawdziwe dzieła sztuki!

Podwórka do poprawki - opis programu

Program „Podwórka do poprawki” przedstawia widzom nieskończone możliwości na przerobienie swojego przydomowego ogródka. Podwykonawca i projektant Brian McCourt wraz z designerką Sarah Keenleyside współpracują z właścicielami posesji, aby zmaksymalizować potencjał ich niszczejących podwórek i stworzyć tam dopasowane, jedyne w swoim rodzaju konstrukcje służące do rozrywki bądź wypoczynku. Przerobiony kontener, studio cukiernicze, domki na drzewie, czy zewnętrzy teatr to tylko niektóre z cudów wychodzących spod rąk zdolnego duetu.

Podwórka do poprawki - gdzie obejrzeć?

Seria poradnicza dostępna jest online na platformie VOD player.pl.

Podwórka do poprawki, sezon 2, odcinek 6 Podwórka do poprawki, sezon 2, odcinek 5 Podwórka do poprawki, sezon 2, odcinek 4 Podwórka do poprawki, sezon 2, odcinek 3 Podwórka do poprawki, sezon 2, odcinek 2 Podwórka do poprawki, sezon 2, odcinek 1