Podwórka do poprawki

Gdy właściciele posesji chcą w ciepłą pogodę posiedzieć we własnym ogródku, a podwórko z tyłu domu stoi brzydkie i niezabudowane, Sarah Keenleyside oraz Brian McCourt przychodzą z pomocą. Ta dwójka zamienia przydomowe podwórka w prawdziwe dzieła sztuki!

Podwórka do poprawki - opis programu

Program „Podwórka do poprawki” przedstawia widzom nieskończone możliwości na przerobienie swojego przydomowego ogródka. Podwykonawca i projektant Brian McCourt wraz z designerką Sarah Keenleyside współpracują z właścicielami posesji, aby zmaksymalizować potencjał ich niszczejących podwórek i stworzyć tam dopasowane, jedyne w swoim rodzaju konstrukcje służące do rozrywki bądź wypoczynku. Przerobiony kontener, studio cukiernicze, domki na drzewie, czy zewnętrzy teatr to tylko niektóre z cudów wychodzących spod rąk zdolnego duetu.

Podwórka do poprawki - gdzie obejrzeć?

Seria poradnicza dostępna jest online na platformie VOD player.pl.

Podwórka do poprawki, sezon 1, odcinek 14 Podwórka do poprawki, sezon 1, odcinek 13 Podwórka do poprawki, sezon 1, odcinek 12Podwórka do poprawki odc. 12 Podwórka do poprawki, sezon 1, odcinek 11 Podwórka do poprawki, sezon 1, odcinek 10 Podwórka do poprawki, sezon 1, odcinek 9 Podwórka do poprawki, sezon 1, odcinek 8 Podwórka do poprawki, sezon 1, odcinek 7 Podwórka do poprawki, sezon 1, odcinek 6 Podwórka do poprawki, sezon 1, odcinek 5