Top Model. Front Row

Tylko tu zobaczycie nagrania z programu "Top Model", których nie było w TV! Barbara Pasek i Jakub Kosel pokażą kulisy powstawania tego modowego show, zajrzą na backstage sesji zdjęciowych oraz zdradzą, jeszcze przed emisją na antenie TVN, co będzie się działo w kolejnych odcinkach!

Streszczenie

Dzięki Barbarze Pasek widzowie player jako pierwsi zobaczą wnętrza domu, do którego wprowadzą się uczestnicy siódmej edycji show! Natomiast Jakub Kosel zajrzy za kulisy sesji zdjęciowych, m.in.: do Glamour, porozmawia z fotografami i uczestnikami, będzie także przy wszystkich zadaniach, jakie będą mieli do wykonania. Pokaże również, jak powstaje program „Top Model”. Jesteście ciekawi, jak wygląda studio i co się w nim dzieje, zanim jurorzy przystąpią do oceniania kandydatów na gwiazdy modelingu? Zobaczycie to tylko w „Top Model FRONT ROW”!

Basia Pasek zdradzi, jak wyglądała nauka chodzenia z Kasią Sokołowską i pokaże niepublikowane materiały, w których uczestnicy 7. edycji programu pierwszy raz w życiu wystąpią w reklamie. Ujawni także fragmenty intymnej sesji, których nie obejrzycie w telewizji… Jakby tego było mało, tylko w player zobaczycie zakulisowe materiały z Fashion week!

Gdzie obejrzeć

Odcinki „Top Model FRONT ROW” obejrzysz online tylko w serwisie VOD player!

Jurorzy

W jury zasiądą ponownie: nieoceniona i zjawiskowo piękna Joanna Krupa, reżyserka pokazów mody Katarzyna Sokołowska, fotograf Marcin Tyszka i projektant Dawid Woliński. Wsparciem dla uczestników będzie Michał Piróg. W programie pojawi się wielu gości specjalnych. Redaktorki naczelne pism modowych, znane modelki i uznani fotografowie będą dzielić się cennym doświadczeniem z uczestnikami, ale również poddadzą ich ocenie. Reguły są nieugięte. W każdym odcinku jedna dziewczyna albo chłopak pożegna się z marzeniami o karierze w świecie mody.

Top Model. Front Row, odcinek 13 Top Model. Front Row, odcinek 12 Top Model. Front Row, odcinek 11 Top Model. Front Row, odcinek 10 Top Model. Front Row, odcinek 9 Top Model. Front Row, odcinek 8 Top Model. Front Row, odcinek 7 Top Model. Front Row, odcinek 6 Top Model. Front Row, odcinek 5 Top Model. Front Row, odcinek 4 Top Model. Front Row, odcinek 3 Top Model. Front Row, odcinek 2 Top Model. Front Row, odcinek 1