Top Model. Front Row

Tylko tu zobaczycie nagrania z programu "Top Model", których nie było w TV! Barbara Pasek i Jakub Kosel pokażą kulisy powstawania tego modowego show, zajrzą na backstage sesji zdjęciowych oraz zdradzą, jeszcze przed emisją na antenie TVN, co będzie się działo w kolejnych odcinkach!

Streszczenie

Dzięki Barbarze Pasek widzowie player jako pierwsi zobaczą wnętrza domu, do którego wprowadzą się uczestnicy siódmej edycji show! Natomiast Jakub Kosel zajrzy za kulisy sesji zdjęciowych, m.in.: do Glamour, porozmawia z fotografami i uczestnikami, będzie także przy wszystkich zadaniach, jakie będą mieli do wykonania. Pokaże również, jak powstaje program „Top Model”. Jesteście ciekawi, jak wygląda studio i co się w nim dzieje, zanim jurorzy przystąpią do oceniania kandydatów na gwiazdy modelingu? Zobaczycie to tylko w „Top Model FRONT ROW”!

Basia Pasek zdradzi, jak wyglądała nauka chodzenia z Kasią Sokołowską i pokaże niepublikowane materiały, w których uczestnicy 7. edycji programu pierwszy raz w życiu wystąpią w reklamie. Ujawni także fragmenty intymnej sesji, których nie obejrzycie w telewizji… Jakby tego było mało, tylko w player zobaczycie zakulisowe materiały z Fashion week!

Gdzie obejrzeć

Odcinki „Top Model FRONT ROW” obejrzysz online tylko w serwisie VOD player!

Jurorzy

W jury zasiądą ponownie: nieoceniona i zjawiskowo piękna Joanna Krupa, reżyserka pokazów mody Katarzyna Sokołowska, fotograf Marcin Tyszka i projektant Dawid Woliński. Wsparciem dla uczestników będzie Michał Piróg. W programie pojawi się wielu gości specjalnych. Redaktorki naczelne pism modowych, znane modelki i uznani fotografowie będą dzielić się cennym doświadczeniem z uczestnikami, ale również poddadzą ich ocenie. Reguły są nieugięte. W każdym odcinku jedna dziewczyna albo chłopak pożegna się z marzeniami o karierze w świecie mody.

Top Model. Front Row odcinek 8 Top Model. Front Row odcinek 7 Top Model. Front Row odcinek 6 Top Model. Front Row odcinek 5 Top Model. Front Row odcinek 4 Top Model. Front Row odcinek 3 Top Model. Front Row odcinek 2 Top Model. Front Row odcinek 1