Zakup kontrolowany za granicą

Jak wyglądają realia kupowania używanych samochodów na europejskich rynkach? Jakie przeszkody można napotkać po drodze i jak sobie z nimi radzić? Czy poza granicami Polski zawsze można liczyć na pomoc rodaka prowadzącego tam interesy? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w nowym programie Adama Kornackiego "Zakup kontrolowany za granicą", w którym pomagamy widzom wrócić na kołach do kraju wymarzonym autem.

„Zakup kontrolowany za granicą” – opis

Oprócz doskonale znanych z polskiej edycji „Zakup kontrolowany za granicą” elementów programu, w którym doradzamy, na co zwracać uwagę przy kupowaniu samochodu, w "Zakupie kontrolowanym za granicą" odsłonimy nieco "kuchni" pracy redakcji sztandarowej produkcji TVN Turbo, pokazując, jak wygląda organizacja takiego wyjazdu, w jaki sposób weryfikujemy stan oglądanych aut i jak załatwić niezbędne formalności przy sprowadzaniu pojazdu.

„Zakup kontrolowany za granicą” – gdzie oglądać?

Fascynujący program motoryzacyjny oglądaj na kanale TVN Turbo oraz w strefie MotorTrend w serwisie VOD player.pl.

Zakup kontrolowany za granicą, odcinek 18 Zakup kontrolowany za granicą, odcinek 17 Zakup kontrolowany za granicą, odcinek 16 Zakup kontrolowany za granicą, odcinek 15 Zakup kontrolowany za granicą, odcinek 14 Zakup kontrolowany za granicą, odcinek 13 Zakup kontrolowany za granicą, odcinek 12 Zakup kontrolowany za granicą, odcinek 11 Zakup kontrolowany za granicą, odcinek 10 Zakup kontrolowany za granicą, odcinek 9 Zakup kontrolowany za granicą, odcinek 8 Zakup kontrolowany za granicą, odcinek 7 Zakup kontrolowany za granicą, odcinek 6 Zakup kontrolowany za granicą, odcinek 5 Zakup kontrolowany za granicą, odcinek 4 Zakup kontrolowany za granicą, odcinek 3 Zakup kontrolowany za granicą, odcinek 2 Zakup kontrolowany za granicą, odcinek 1