Zakup kontrolowany za granicą

Jak wyglądają realia kupowania używanych samochodów na europejskich rynkach? Jakie przeszkody można napotkać po drodze i jak sobie z nimi radzić? Czy poza granicami Polski zawsze można liczyć na pomoc rodaka prowadzącego tam interesy? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w nowym programie Adama Kornackiego "Zakup kontrolowany za granicą", w którym pomagamy widzom wrócić na kołach do kraju wymarzonym autem.

„Zakup kontrolowany za granicą” – opis

Oprócz doskonale znanych z polskiej edycji „Zakup kontrolowany za granicą” elementów programu, w którym doradzamy, na co zwracać uwagę przy kupowaniu samochodu, w "Zakupie kontrolowanym za granicą" odsłonimy nieco "kuchni" pracy redakcji sztandarowej produkcji TVN Turbo, pokazując, jak wygląda organizacja takiego wyjazdu, w jaki sposób weryfikujemy stan oglądanych aut i jak załatwić niezbędne formalności przy sprowadzaniu pojazdu.

„Zakup kontrolowany za granicą” – gdzie oglądać?

Fascynujący program motoryzacyjny oglądaj na kanale TVN Turbo oraz w strefie MotorTrend w serwisie VOD player.pl.

Zakup kontrolowany za granicą, odcinek 8 Zakup kontrolowany za granicą, odcinek 7 Zakup kontrolowany za granicą, odcinek 6 Zakup kontrolowany za granicą, odcinek 5 Zakup kontrolowany za granicą, odcinek 4 Zakup kontrolowany za granicą, odcinek 3 Zakup kontrolowany za granicą, odcinek 2 Zakup kontrolowany za granicą, odcinek 1