Tata w tarapatach

sezon 1 odcinek 3

Tata w tarapatach

Tym razem "Tatą w tarapatach" będzie 27-letni Maciek. Przed nim najtrudniejsze trzy dni w życiu. Zostanie sam z 2,5-letnim Jasiem i 10-miesięcznym Adasiem. Nigdy wcześniej to się nie zdarzyło. Sprawami domowymi i dziećmi zajmuje się jego partnerka Angelina.

Angela i Maciek są parą od 11 lat. Poznali się w szkole średniej i od tej pory są nierozłączni. Angela przyznaje ze tak naprawdę ma troje dzieci, bo Maciek czasem zachowuje się jak trzeci synek. Teraz to on przejmie cały ciężar domowych obowiązków i dostanie też listę zadań od Angeli.

Jak tata poradzi sobie z niesfornymi maluchami? Czy będzie przekupywał Jasia słodyczami i bajkami na tablecie? Czy potrafi uśpić Adasia? A co z obcinaniem paznokci chłopcom? Tego Maciek nigdy nie robił.
Na liście zadań jest też malowanie farbami i piknik. Prawdziwe wyzwania dla Taty!

Nieoczekiwanie wyzwaniem może okazać się codzienne wychodzenie Jasia do żłobka i wspólna kąpiel synków. Maciek już pierwszego dnia zapowiada, że „będzie hardcore". Rzeczywiście będzie! Cztery mamy w studio przeżyją chwile grozy, oglądając poczynania Maćka. Jak go ocenią?

"Tata w tarapatach" - o czym jest program

W każdej rodzinie podział obowiązków wygląda inaczej. W niektórych domach nadal większość z nich należy do kobiet. Są też takie w których pałeczkę przejmują mężczyźni. Jedno jest pewne! Łatwiej radzić sobie z codziennym życiem wspólnie, niż w pojedynkę!
Co stanie się, kiedy mama wyjedzie z domu na całe trzy dni? Jak ojciec poradzi sobie z ogarnianiem dzieci i całej reszty? Czy uda mu się wykonać każde zadanie z listy, którą zostawiła dla niego partnerka?
Nie można zapomnieć też o drugiej stronie, która na bieżąco będzie śledziła to, co dzieje się w domu. I to  razem z innymi trzema mamami – bohaterkami kolejnych odcinków programu! To właśnie tu emocje nieraz sięgną zenitu. Będzie dużo nerwów, ale też śmiechu i łez wzruszenia.

"Tata w tarapatach" - gdzie oglądać

Odcinki obejrzysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD player.pl