Tata w tarapatach

sezon 1 odcinek 2

Tata w tarapatach

Małgorzata i Hubert są nierozłączni. Są rodzicami 11-letniej Oliwii i 9-letniej Oli. Razem prowadzą klub sportowy: Hubert jest trenerem boksu, Małgosia managerem klubu. Tu dzielą się obowiązkami, inaczej jest w domu. Domem zajmuje się wyłącznie Małgosia. Hubert mówi o sobie, że jest domowym leniem. W domu nie robi nic. A teraz ma zostać na 3 dni z córkami i listą zadań!

Jak poradzi sobie w tej sytuacji? Czy jak sportowiec podejmie wyzwanie, czy zostanie znokautowany? A może Oliwia i Ola pomogą kochanemu tacie? Zadanie właściwie są proste, ale.. nie dla kogoś kto nie potrafi obsłużyć pralki, suszarki i nienawidzi prasowania!

Do tej pory Hubert dawał Małgosi dobre rady, teraz sam musi zmierzyć się z domowym chaosem. Okazuje się, że domownicy mają za dużo ubrań, zwłaszcza kiedy trzeba je układać. W ogródku gwałtownie przybyło roślin do przycięcia, a w sklepie towarów i nie wiadomo gdzie co stoi. Są też trudne decyzje do podjęcia: czy 2 kg mięsa mielonego wystarczy na obiad dla 3 osób?!

Tata jest w prawdziwych tarapatach. Jak sobie poradzi? Czy mama zaliczy mu wszystkie zadania? Jak ocenią starania taty pozostałe mamy? Oglądajcie 2. odcinek "Taty w tarapatach"!

"Tata w tarapatach" - o czym jest program

W każdej rodzinie podział obowiązków wygląda inaczej. W niektórych domach nadal większość z nich należy do kobiet. Są też takie w których pałeczkę przejmują mężczyźni. Jedno jest pewne! Łatwiej radzić sobie z codziennym życiem wspólnie, niż w pojedynkę!
Co stanie się, kiedy mama wyjedzie z domu na całe trzy dni? Jak ojciec poradzi sobie z ogarnianiem dzieci i całej reszty? Czy uda mu się wykonać każde zadanie z listy, którą zostawiła dla niego partnerka?
Nie można zapomnieć też o drugiej stronie, która na bieżąco będzie śledziła to, co dzieje się w domu. I to  razem z innymi trzema mamami – bohaterkami kolejnych odcinków programu! To właśnie tu emocje nieraz sięgną zenitu. Będzie dużo nerwów, ale też śmiechu i łez wzruszenia.

"Tata w tarapatach" - gdzie oglądać

Odcinki obejrzysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD player.pl