Tata w tarapatach

sezon 1 odcinek 1

Tata w tarapatach

Bohaterami pierwszego odcinka "Taty w tarapatach" są Małgorzata i Piotr, małżeństwo z 30-letnim stażem i rodzice sześciorga dzieci. W programie zobaczymy troje najmłodszych: 12-letnią Marysię, 9-letniego Józka i 7-letniego Staszka.

Piotr to „wolny duch", wielbiciel motocykli i punk rocka, który całe życie realizował swoje pasje. W tym czasie Małgorzata urodziła kolejne dzieci i zajmowała się domem. Para spiera się o podział obowiązków w domu. Małgorzata twierdzi, że wszystko jest na jej głowie i chciałaby mieć w mężu oparcie. Piotr uważa się za perfekcjonistę dlatego „nie bierze" się za rzeczy, których nie umie zrobić. Żona ma do niego pretensje o to, że robi coś za długo, a przecież „dokładność wymaga czasu". Zdaniem Małgosi Piotr nie ma też cierpliwości do dzieci. Udział w programie małżeństwo traktuje jako wyzwanie dla rodziny.

Zadania, które Małgosia przygotowała dla Piotra tylko pozornie wydają się łatwe -  prasowanie, dla Taty, który nigdy tego nie robił, to duże wyzwanie. Przerażenie budzi też sterta skarpetek, które trzeba dobrać parami. Może uda się wciągnąć do pomocy dzieci? Tylko jak to zrobić? Ile godzin Piotr będzie przygotowywał obiad i czy zdąży go zrobić zanim dzieci padną z głodu? Czy uda się upiec szarlotkę i nauczyć Stasia recytacji wiersza? No i jeszcze prace w ogrodzie i pomalowanie huśtawki, która czeka na to od pół roku! Kiedy wyczyścić kominek, posprzątać, odkurzyć, zaprowadzić i chłopców na trening? Jak Małgosia sobie z tym wszystkim radzi? I jak poradzi sobie Piotr? Czy Tata wpadnie w tarapaty?!

"Tata w tarapatach" - o czym jest program

W każdej rodzinie podział obowiązków wygląda inaczej. W niektórych domach nadal większość z nich należy do kobiet. Są też takie w których pałeczkę przejmują mężczyźni. Jedno jest pewne! Łatwiej radzić sobie z codziennym życiem wspólnie, niż w pojedynkę!
Co stanie się, kiedy mama wyjedzie z domu na całe trzy dni? Jak ojciec poradzi sobie z ogarnianiem dzieci i całej reszty? Czy uda mu się wykonać każde zadanie z listy, którą zostawiła dla niego partnerka?
Nie można zapomnieć też o drugiej stronie, która na bieżąco będzie śledziła to, co dzieje się w domu. I to  razem z innymi trzema mamami – bohaterkami kolejnych odcinków programu! To właśnie tu emocje nieraz sięgną zenitu. Będzie dużo nerwów, ale też śmiechu i łez wzruszenia.

"Tata w tarapatach" - gdzie oglądać

Odcinki obejrzysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD player.pl