Tata w tarapatach

Dzielenie się obowiązkami domowymi nie jest łatwą sprawą. Jak to wygląda w rodzinach naszych bohaterów? Co się stanie, gdy mama wyjedzie na trzy dni, jednocześnie zostawiając z pociechami samego partnera? Czy tata wpadnie w tarapaty?

"Tata w tarapatach" - o programie

Zajmowanie się domem to praca na pełen etat. Pranie, sprzątanie, gotowanie, zajmowanie się maluchami, odrabianie lekcji – ta lista nie ma końca. W każdej rodzinie wygląda to inaczej. Czasem większość obowiązków spada na barki kobiet, a w innych przypadkach to mężczyźni przejmują pałeczkę. Jak na co dzień wspólnie poradzić sobie z tym wyzwaniem?

W premierowych odcinkach programu widzowie poznają nowe bohaterki, które zza kulis będą bacznie obserwować starania tatusiów, którzy na kilka dni zostaną sami w domu. Czy uda im się ogarnąć wszystko w pojedynkę? Jak zareagują na zostawione przez partnerkę zadania? Czy wszystko pójdzie jak bułka z masłem? Jedno jest pewne! Czeka nas wiele emocji!

"Tata w tarapatach" - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD player.pl

Tata w tarapatach, sezon 3, odcinek 4 Tata w tarapatach, sezon 3, odcinek 3 Tata w tarapatach, sezon 3, odcinek 2 Tata w tarapatach, sezon 3, odcinek 1 Tata w tarapatach, sezon 1, odcinek 8 Tata w tarapatach, sezon 1, odcinek 7 Tata w tarapatach, sezon 1, odcinek 6 Tata w tarapatach, sezon 1, odcinek 5 Tata w tarapatach, sezon 1, odcinek 4 Tata w tarapatach, sezon 1, odcinek 3 Tata w tarapatach, sezon 1, odcinek 2 Tata w tarapatach, sezon 1, odcinek 1