Projekt Lady

sezon 6 odcinek 7

Projekt Lady 6

Dziewczęta z „Projektu Lady” to wulkany emocji! Pora by nauczyły się panować nad wybuchami i opanowały sztukę zawierania kompromisów. Umiejętność pracy z osobami, z którymi nie do końca znajdują wspólny język, będzie świetnym treningiem. Jak dziewczęta reagują na stresujące sytuacje? Czy będąc pod presją zachowają spokój?

Związane trójkami dziewczęta, zajmą się nie tylko codziennymi obowiązkami, ale też otrzymają do wykonania zadanie specjalne. Będą musiały przygotować ognisko. Dużo pracy, wiele działań do skoordynowania, nerwy i walka z czasem. A do tego trzeba będzie blisko współpracować z osobami, za którymi nie do końca się przepada. Czy mimo wszystko, będą umiały się porozumieć i wykonać zadanie? Jak po tym intensywnym dniu uda się wieczorna impreza?

Panowanie nad własnymi emocjami to duża sztuka. Z pewnością nasze uczestniczki mają w tej materii duże braki. Niejednokrotnie w życiu poniosły je nerwy, wybuchły i straciły kontrolę. W jakich sytuacjach nie umiały się odnaleźć? Dlaczego gniew i złość wzięły górę? Jakie zachowania innych osób wywołują w nich najbardziej niekontrolowane reakcje? I co przez te zdarzenia straciły w życiu?

Tatiana zabierze uczestniczki do miejsca, w którym będą mogły, bez żadnych oporów, rozładować swoje emocje i pożegnać się ze swoimi demonami. Będą potrzebowały dużo siły, tym razem fizycznej. Jednym słowem, będzie głośno. To ćwiczenie będzie oczywiście formą oczyszczenia, bo ze złością trzeba sobie radzić inaczej. A jak? To wytłumaczy im mentorka Tatiana podczas warsztatów.

Qczaj znów odwiedzi dziewczęta. Razem z Tatianą, zabierze je na „walk in the sky”, czyli zejście po fasadzie budynku, mierzącego około 40 metrów wysokości. Pokażą im jak stawiać czoła lękom, walczyć ze swoimi słabościami oraz nauczyć się radzić sobie z sytuacjami, które je przerastają. Sport ekstremalny z pewnością wzbudzi w uczestniczkach wiele obaw i wywoła niepokój. Czy staną oko w oko ze swoim strachem i podejmą wyzwanie?

„Projekt Lady” – o czym jest program?

W najnowszym sezonie programu szykuje się wiele nowości. Szkoła dla dam zmieni swoją siedzibę. Uczestniczki zamieszkają w zabytkowym, XIX-wiecznym Pałacu w Ojrzanowie - miejscu z bogatą historią i tradycjami.

Progi eksperymentalnej szkoły przekroczy tym razem dwanaście dziewcząt. Tak niepokornych osobowości w „Projekcie Lady” jeszcze nie było. Ich spektakularne i szokujące wejście do programu, na długo zapadnie widzom w pamięć. Mentorki Tatiana Mindewicz-Puacz oraz Irena Kamińska-Radomska już od pierwszych chwil poczują, że tym razem czeka je wyjątkowe wyzwanie i proces przemiany będzie bardzo trudny i pracochłonny. Muszą ułożyć nowatorski program, który trafi do wszystkich uczestniczek razem oraz do każdej z osobna. Uzbroją się w cały arsenał różnych metod, po które dotąd nie sięgały.

Szczególnie mentorka Tatiana będzie miała pełne ręce roboty. Jak dotrzeć do tak opornych na zmiany i zbuntowanych dziewczyn? Jak sprawić, by się otworzyły i chciały współpracować? Tym razem grafik uczennic „Projektu Lady” będzie pękał w szwach i obfitował w nieszablonowe zajęcia.

Aby trafić do negujących wszystko i nastawionych bojowo do świata dziewczyn, trzeba otoczyć je wzmożoną opieką. Dlatego też wszystkie ręce na pokład. Do eksperymentalnego programu w szóstym sezonie show, zostanie zaproszonych jeszcze więcej ekspertów z rozmaitych dziedzin, którzy poprowadzą zajęcia z uczennicami.

Małgorzata Rozenek-Majdan, prowadząca program, jeszcze bardziej zaangażuje się we współpracę z dziewczętami. Tym razem nie tylko otoczy je opieką i będzie motywować do działania, ale przygotuje dla nich własne wyzwania i podda je trudnym próbom.

Podczas metamorfoz uczestniczek styliści zmierzą się z prawdziwym wyzwaniem. Dotychczasowy wizerunek dziewcząt wymaga od nich wyjątkowo kreatywnego podejścia. Podczas pracy nad zmianą wyglądu, nie obejdzie się również bez licznych protestów i łez rozpaczy. Jedno jest pewne, zmiany będą spektakularne.

Każdy najmniejszy krok uczennic szkoły dla dam, będą śledzić kamery przez 24 godziny na dobę. Mentorki po dokładnych obserwacjach, długich rozmowach i rozważeniu wszystkich za i przeciw, będą decydować o tym, które z dziewcząt w kolejnych tygodniach opuszczą pałac. Tylko jedna z nich zdobędzie główną nagrodę i tytuł Pierwszej Damy „Projektu Lady”. Podczas uroczystej gali, dowiemy się, która z trzech finalistek otrzyma trzymiesięczne stypendium w szkole językowej za granicą.

„Projekt Lady” – gdzie obejrzeć?

Odcinki dostępne na antenie TVN oraz online na platformie VOD player.pl