Projekt Lady

sezon 5 odcinek 6

Projekt Lady 5

Dzień przyjazdu bliskich i rodzin uczestniczek zawsze jest bardzo emocjonującym momentem. Dziewczęta, pod okiem Tomka Łagowskiego, czyli szefa kuchni Pałacu w Rozalinie, ugotują kolację dla swoich długo wyczekiwanych gości. Każda z nich  przygotuje własne menu i wykona je własnoręcznie. Jednak ta wizyta to nie tylko wspólny posiłek i wzajemne relacje z codziennego życia. To przede wszystkim pierwsze duże zderzenie ze światem zewnętrznym oraz osobami, na których najbardziej dziewczętom zależy. Po kilku tygodniach pobytu w Pałacu w Rozalinie już zaszło wiele poważnych zmian w ich podejściu do życia. Tym razem nie tylko uczestniczki będą musiały odrobić lekcje. Tatiana da zadanie ich rodzinom. Bliscy napiszą listy do dziewcząt. Co w nich poruszą? Co będą chcieli im przekazać? Czasem łatwiej napisać o trudnych sprawach niż powiedzieć je prosto w twarz. Te kilka zdań skierowanych do uczestniczek wywoła ogrom emocji. Popłyną łzy. Czy dawne konflikty zostaną zażegnane? Czy dzięki tej wizycie sporo spraw zostanie wybaczonych? Czy jednak wszystkie dziewczęta będą miały okazję, by porozmawiać z bliskimi?

„Projekt Lady” – o czym jest program?

W nowym sezonie zadania powierzone dziewczętom będą zaskakujące w formie i nowatorskie w podejściu. Z drugiej strony to Uczestniczki nieraz zadziwią mentorki, które bardzo skrupulatnie będą śledzić ich postępy oraz surowo egzekwować przestrzeganie zasad. Prowadząca Małgorzata Rozenek-Majdan jak zwykle będzie dodawać dziewczętom otuchy, służyć pomocną dłonią i motywować je do dalszego działania. Tym razem wesprze ją również mąż.  Spotkanie z Małgosią i Radosławem uczestniczki zapamiętają na długo.

W Szkole dla Dam nie zabraknie oczywiście szerokiego grona specjalistów, dzięki którym dziewczęta nabędą wiele nowych umiejętności. Po raz pierwszy pojawi się nowy ekspert. Trener fitness, Daniel Qczaj Kuczaj, bo o nim mowa,  zadba nie tylko o formę fizyczną uczestniczek Projektu Lady. Jaką dodatkową rolę powierzyły mu mentorki programu?  To się niebawem okaże!

W tej edycji uczennice szkoły dla dam dużo częściej niż w przeszłości będą opuszczać Pałac w Rozalinie. Czeka je wyprawa w góry, która stanie się bardzo emocjonalnym i pełnym niespodzianek przeżyciem. Podczas tej wycieczki nauczą się przełamywać lęki i radzić z napotykanymi problemami.  Samodzielne mieszkanie w wielkim mieście i wymagająca praca nauczy je dorosłego i odpowiedzialnego życia. A ćwierćfinalistki Projektu Lady pojadą testować nabyte umiejętności i walczyć o miejsce w finale w pięknej posiadłości francuskiego hrabiego na  południu Polski.

Kamery będą śledziły uczestniczki 24 godziny na dobę. Po wnikliwych obserwacjach, analizach, zapadnie nieodwołalna decyzja, która z nich, w danym tygodniu opuści Pałac w Rozalinie i program.  Uczestnictwo w „Projekcie Lady” jest dla nich szansą na nowy start w życiu. Mogą one stać się pewnymi siebie kobietami z klasą. Jednak tylko jedna z nich zdobędzie główną nagrodę i tytuł Pierwszej Damy „Projektu Lady”. Podczas wielkiego, uroczystego finału trzy uczestniczki zawalczą o trzymiesięczne stypendium w szkole językowej w Oxfordzie, w Wielkiej Brytanii!

„Projekt Lady” – gdzie obejrzeć?

Odcinki dostępne na antenie TVN oraz online na platformie VOD player.pl