Projekt Lady

sezon 6 odcinek 5

Projekt Lady 6

Kobiecość – jak pojmują ją uczestniczki programu „Projekt Lady”? Dlaczego nie potrafią jej z siebie wydobyć? Dlaczego czasem mylą ją z wulgarnością? Jak pozostać jednocześnie sobą i podkreślić kobiecość?

Małgorzata Rozenek-Majdan porozmawia z dziewczętami o stereotypach dotyczących kobiet. Jak postrzegają same siebie i jak inni je widzą? Na co mężczyźni zwracają u nich uwagę i czy aby na pewno chcą być w taki sposób odbierane? Małgorzata podzieli się z uczestniczkami także swoimi doświadczeniami. Opowie jak silne i odważne kobiety walczą ze wszystkimi stereotypami, hejtem czy shamingiem oraz zaprosi uczestniczki do stworzenia virala. Na tę propozycję uczennice Projektu Lady zareagują bardzo entuzjastycznie i szybko zabiorą się do pracy. Jaki będzie jej efekt?

Kobiecość to także świadomość swojego ciała, naturalność i przełamanie wstydu. Zajęcia z tańca będą ku temu wspaniałą okazją. Zwłaszcza, że dziewczęta będą uczyć się bachaty w parach. Towarzyszyć im będą przystojni mężczyźni. Podczas tych warsztatów wyjdą na światło dzienne ich demony. Która z uczestniczek będzie musiała stanąć z nimi oko w oko? Turniej tańca będzie prawdziwym sprawdzianem, na ile potrafią poradzić sobie z własnymi lękami.
A skoro o demonach mowa, to Tatiana Mindewicz-Puacz, umie je przepędzać jak nikt inny. Rozmowa o związkach nie będzie należała do najłatwiejszych. Dlaczego dziewczęta boją się zaufać partnerom? Co pcha je do zdrady? Dlaczego niektóre z nich nie wierzą już w związki?

Wieczorne wyjście do teatru uczestniczki zapamiętają do końca życia. Pod przykrywką zakosztowania sztuki, kryje się bowiem niespodzianka. To co będzie działo się na scenie wywoła w dziewczętach zażenowanie, wstyd i zniesmaczenie. Tego wieczoru będą miały ochotę zapaść się pod ziemię. Co wzbudzi w nich tak silne emocje?

„Projekt Lady” – o czym jest program?

W najnowszym sezonie programu szykuje się wiele nowości. Szkoła dla dam zmieni swoją siedzibę. Uczestniczki zamieszkają w zabytkowym, XIX-wiecznym Pałacu w Ojrzanowie - miejscu z bogatą historią i tradycjami.

Progi eksperymentalnej szkoły przekroczy tym razem dwanaście dziewcząt. Tak niepokornych osobowości w „Projekcie Lady” jeszcze nie było. Ich spektakularne i szokujące wejście do programu, na długo zapadnie widzom w pamięć. Mentorki Tatiana Mindewicz-Puacz oraz Irena Kamińska-Radomska już od pierwszych chwil poczują, że tym razem czeka je wyjątkowe wyzwanie i proces przemiany będzie bardzo trudny i pracochłonny. Muszą ułożyć nowatorski program, który trafi do wszystkich uczestniczek razem oraz do każdej z osobna. Uzbroją się w cały arsenał różnych metod, po które dotąd nie sięgały.

Szczególnie mentorka Tatiana będzie miała pełne ręce roboty. Jak dotrzeć do tak opornych na zmiany i zbuntowanych dziewczyn? Jak sprawić, by się otworzyły i chciały współpracować? Tym razem grafik uczennic „Projektu Lady” będzie pękał w szwach i obfitował w nieszablonowe zajęcia.

Aby trafić do negujących wszystko i nastawionych bojowo do świata dziewczyn, trzeba otoczyć je wzmożoną opieką. Dlatego też wszystkie ręce na pokład. Do eksperymentalnego programu w szóstym sezonie show, zostanie zaproszonych jeszcze więcej ekspertów z rozmaitych dziedzin, którzy poprowadzą zajęcia z uczennicami.

Małgorzata Rozenek-Majdan, prowadząca program, jeszcze bardziej zaangażuje się we współpracę z dziewczętami. Tym razem nie tylko otoczy je opieką i będzie motywować do działania, ale przygotuje dla nich własne wyzwania i podda je trudnym próbom.

Podczas metamorfoz uczestniczek styliści zmierzą się z prawdziwym wyzwaniem. Dotychczasowy wizerunek dziewcząt wymaga od nich wyjątkowo kreatywnego podejścia. Podczas pracy nad zmianą wyglądu, nie obejdzie się również bez licznych protestów i łez rozpaczy. Jedno jest pewne, zmiany będą spektakularne.

Każdy najmniejszy krok uczennic szkoły dla dam, będą śledzić kamery przez 24 godziny na dobę. Mentorki po dokładnych obserwacjach, długich rozmowach i rozważeniu wszystkich za i przeciw, będą decydować o tym, które z dziewcząt w kolejnych tygodniach opuszczą pałac. Tylko jedna z nich zdobędzie główną nagrodę i tytuł Pierwszej Damy „Projektu Lady”. Podczas uroczystej gali, dowiemy się, która z trzech finalistek otrzyma trzymiesięczne stypendium w szkole językowej za granicą.

„Projekt Lady” – gdzie obejrzeć?

Odcinki dostępne na antenie TVN oraz online na platformie VOD player.pl