Projekt Lady

sezon 6 odcinek 3

Projekt Lady 6

Pora na kolejne wyzwania w Projekcie Lady, które pomogą dziewczętom radzić sobie ze swoimi słabościami, ułatwią im komunikację z innymi ludźmi, a także pozwolą przezwyciężyć własne lęki. Dotąd, w trudnych dla siebie sytuacjach, wybierały ucieczkę w imprezowanie, używki, zamykały się na drugiego człowieka i starały się unikać odpowiedzialności. A przecież można inaczej… Tylko nigdy nie spróbowały innych rozwiązań… Teraz nadchodzi ten czas!

Przygotowanie podwieczorku, które zleci im mentorka Irena, będzie wymagało od dziewcząt komunikacji oraz pracy zespołowej. Efekt końcowy będzie zależał od słuchania drugiej osoby, chęci kooperacji z pozostałymi uczestniczkami oraz własnej inicjatywy w zrealizowaniu powierzonego im zadania. Czy uda im się wspólnie  przygotować poczęstunek bez nadmiernego chaosu?

Po małym teście, pora na kolejny, znacznie większy sprawdzian. Dziewczęta czeka życiowa lekcja. A odbędzie się ona na Mazurach. Uczestniczki będą musiały spędzić noc w spartańskich warunkach, jakie panują na żaglówkach. Jak odnajdą się w nietypowych dla nich okolicznościach? Czy tej nocy niektóre z nich nie zmrużą oka? A to dopiero początek mazurskiej przygody. Następnego dnia odbędą się zajęcia żeglarskie, a po nich regaty. Praca zespołowa, wspólny wysiłek i wiara w zwycięstwo – to z pewnością im się przyda w tych zawodach. A będzie o co walczyć…

Po tych wszystkich wyzwaniach, czas porozmawiać o swoich życiowych doświadczeniach, radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami oraz z problemami. Lęk, złość i inne trudne emocje, uczestniczki Projektu Lady do tej pory odreagowywały imprezując oraz sięgając po alkohol lub używki.  Podczas spotkania z Tatianą przyznają, że nie znalazły dotychczas innego wyjścia. Tak nauczyły sobie radzić ze wszystkim przeciwnościami losu. Jak do tego doszło? Co sprowadziło je na tę drogę? Jak znaleźć wyjście z tej sytuacji i spróbować innych metod?

„Projekt Lady” – o czym jest program?

W najnowszym sezonie programu szykuje się wiele nowości. Szkoła dla dam zmieni swoją siedzibę. Uczestniczki zamieszkają w zabytkowym, XIX-wiecznym Pałacu w Ojrzanowie - miejscu z bogatą historią i tradycjami.

Progi eksperymentalnej szkoły przekroczy tym razem dwanaście dziewcząt. Tak niepokornych osobowości w „Projekcie Lady” jeszcze nie było. Ich spektakularne i szokujące wejście do programu, na długo zapadnie widzom w pamięć. Mentorki Tatiana Mindewicz-Puacz oraz Irena Kamińska-Radomska już od pierwszych chwil poczują, że tym razem czeka je wyjątkowe wyzwanie i proces przemiany będzie bardzo trudny i pracochłonny. Muszą ułożyć nowatorski program, który trafi do wszystkich uczestniczek razem oraz do każdej z osobna. Uzbroją się w cały arsenał różnych metod, po które dotąd nie sięgały.

Szczególnie mentorka Tatiana będzie miała pełne ręce roboty. Jak dotrzeć do tak opornych na zmiany i zbuntowanych dziewczyn? Jak sprawić, by się otworzyły i chciały współpracować? Tym razem grafik uczennic „Projektu Lady” będzie pękał w szwach i obfitował w nieszablonowe zajęcia.

Aby trafić do negujących wszystko i nastawionych bojowo do świata dziewczyn, trzeba otoczyć je wzmożoną opieką. Dlatego też wszystkie ręce na pokład. Do eksperymentalnego programu w szóstym sezonie show, zostanie zaproszonych jeszcze więcej ekspertów z rozmaitych dziedzin, którzy poprowadzą zajęcia z uczennicami.

Małgorzata Rozenek-Majdan, prowadząca program, jeszcze bardziej zaangażuje się we współpracę z dziewczętami. Tym razem nie tylko otoczy je opieką i będzie motywować do działania, ale przygotuje dla nich własne wyzwania i podda je trudnym próbom.

Podczas metamorfoz uczestniczek styliści zmierzą się z prawdziwym wyzwaniem. Dotychczasowy wizerunek dziewcząt wymaga od nich wyjątkowo kreatywnego podejścia. Podczas pracy nad zmianą wyglądu, nie obejdzie się również bez licznych protestów i łez rozpaczy. Jedno jest pewne, zmiany będą spektakularne.

Każdy najmniejszy krok uczennic szkoły dla dam, będą śledzić kamery przez 24 godziny na dobę. Mentorki po dokładnych obserwacjach, długich rozmowach i rozważeniu wszystkich za i przeciw, będą decydować o tym, które z dziewcząt w kolejnych tygodniach opuszczą pałac. Tylko jedna z nich zdobędzie główną nagrodę i tytuł Pierwszej Damy „Projektu Lady”. Podczas uroczystej gali, dowiemy się, która z trzech finalistek otrzyma trzymiesięczne stypendium w szkole językowej za granicą.

„Projekt Lady” – gdzie obejrzeć?

Odcinki dostępne na antenie TVN oraz online na platformie VOD player.pl