Projekt Lady

sezon 3 odcinek 3

Projekt Lady 3

Czas na odcinek pełen zmian! Uczestniczki z entuzjazmem zareagują na pobyt w SPA, jednak późniejsze metamorfozy nieco ostudzą ich zapał...

Jak każda atrakcja w szkole dla dam, tak również pobyt w SPA, ma drugie dno. Po relaksującej kąpieli w jacuzzi, dziewczęta będą musiały poddać się zabiegom manikiurzystki. Dla kilku uczestniczek, będzie to walka o swoje "ja". Wieczorem, już w Pałacu w Rozalinie, uczestniczki burzliwie odreagują pierwsze zmiany image'u. A to dopiero początek!

Tatiana Mindewicz-Puacz wychodzi z założenia, że zmiany najlepiej zaczynać od środka. Przywiązanie do wypracowanego przez uczestniczki wyglądu, jest odzwierciedleniem tego, jak same siebie postrzegają. Czy nie patrzą na siebie zbyt krytycznie?

Po rozmowie z mentorką, kandydatki na damy przejdą całościowe metamorfozy wizerunku! Oczywiście nie obędzie się bez negocjacji i stawiania warunków, tylko czy uczestniczki dobrze na tym wyjdą? Spotkanie ze sztabem specjalistów, w tym z Maciejem Wróblewskim, będzie dla dziewczyn szokiem. Z czego będzie im najtrudniej zrezygnować? Która z nich się zbuntuje i nie pozwoli na zmiany? Kto będzie żałował swojego uporu? I czy to zaważy na decyzji mentorek podczas eliminacji?