Projekt Lady

sezon 5 odcinek 2

Projekt Lady 5

Druga noc w Pałacu była nieco krótsza. Okazało się, że ciągnie wilka do lasu i dziewczęta zrobiły sobie małą imprezę. Oczywiście nie obyło się bez konsekwencji…

Nauka zachowania przy stole i spożywania posiłków jak na damę przystało spotkała się z wielkim zdziwieniem uczestniczek. Nie spodziewały się, że zwykłe śniadanie może być aż tak skomplikowane. Mentorka Irena postanowiła więc nauczyć dziewczęta odpowiedniej postawy podczas obiadu. Gdyby ktoś zajrzał do białej Sali, na której odbywały się te zajęcia, pomyślałby, że  dzieją się tam sceny rodem z horroru.

W tej edycji nauka chodzenia z gracją również będzie bardzo nietypowa. Iwona Radwan-Sado wpadła na ekstremalną metodę pedagogiczną. Dziewczęta zostały dosłownie rzucone na głęboką wodę. Wyprawa po kieliszek wina w przypadku niektórych uczestniczek graniczyła z cudem.
Po tych wszystkich naukach czekał na nie test. Wieczór w towarzystwie arystokratów był dość osobliwy. Zaskoczenie? Zaciekawienie? Czy może zniesmaczenie? Jakie odczucia miały po kolacji kandydatki na damy

Bardzo intensywną pracę z dziewczętami rozpoczęła mentorka Tatiana. Kiedy dziewczęta czują się najgorzej i spada ich poczucie własnej wartości? Czyje słowa ranią je najbardziej? Co sprawia, że nie mają ochoty walczyć o siebie? Dlaczego Tatiana płakała razem z uczestniczkami?

„Projekt Lady” – o czym jest program?

W nowym sezonie zadania powierzone dziewczętom będą zaskakujące w formie i nowatorskie w podejściu. Z drugiej strony to Uczestniczki nieraz zadziwią mentorki, które bardzo skrupulatnie będą śledzić ich postępy oraz surowo egzekwować przestrzeganie zasad. Prowadząca Małgorzata Rozenek-Majdan jak zwykle będzie dodawać dziewczętom otuchy, służyć pomocną dłonią i motywować je do dalszego działania. Tym razem wesprze ją również mąż.  Spotkanie z Małgosią i Radosławem uczestniczki zapamiętają na długo.

W Szkole dla Dam nie zabraknie oczywiście szerokiego grona specjalistów, dzięki którym dziewczęta nabędą wiele nowych umiejętności. Po raz pierwszy pojawi się nowy ekspert. Trener fitness, Daniel Qczaj Kuczaj, bo o nim mowa,  zadba nie tylko o formę fizyczną uczestniczek Projektu Lady. Jaką dodatkową rolę powierzyły mu mentorki programu?  To się niebawem okaże!

W tej edycji uczennice szkoły dla dam dużo częściej niż w przeszłości będą opuszczać Pałac w Rozalinie. Czeka je wyprawa w góry, która stanie się bardzo emocjonalnym i pełnym niespodzianek przeżyciem. Podczas tej wycieczki nauczą się przełamywać lęki i radzić z napotykanymi problemami.  Samodzielne mieszkanie w wielkim mieście i wymagająca praca nauczy je dorosłego i odpowiedzialnego życia. A ćwierćfinalistki Projektu Lady pojadą testować nabyte umiejętności i walczyć o miejsce w finale w pięknej posiadłości francuskiego hrabiego na  południu Polski.

Kamery będą śledziły uczestniczki 24 godziny na dobę. Po wnikliwych obserwacjach, analizach, zapadnie nieodwołalna decyzja, która z nich, w danym tygodniu opuści Pałac w Rozalinie i program.  Uczestnictwo w „Projekcie Lady” jest dla nich szansą na nowy start w życiu. Mogą one stać się pewnymi siebie kobietami z klasą. Jednak tylko jedna z nich zdobędzie główną nagrodę i tytuł Pierwszej Damy „Projektu Lady”. Podczas wielkiego, uroczystego finału trzy uczestniczki zawalczą o trzymiesięczne stypendium w szkole językowej w Oxfordzie, w Wielkiej Brytanii!

„Projekt Lady” – gdzie obejrzeć?

Odcinki dostępne na antenie TVN oraz online na platformie VOD player.pl