Projekt Lady

sezon 2 odcinek 11

Projekt Lady 2. Więcej

Tego nie zobaczysz w telewizji! Tylko w player.pl obejrzysz materiały dodatkowe z pałacu w Radziejowicach.

W dalszą podróż po Francji udadzą się cztery półfinalistki. Trafią one do prawdziwego zamku Chateau de Prye, w Nevers, w Burgundii, w którym urodziła się królowa Marysieńka. Ugoszczą je tam obecni właściciele tej zabytkowej posiadłości - Antoine-Emmanuel du Bourg de Bozas oraz jego żona, Magdalena.  Dziewczęta onieśmieli to historyczne i budzące respekt miejsce. Nocą uruchomi się wyobraźnia i wycieczka po licznych komnatach tego tajemniczego zamku, wywoła wiele emocji, a nawet nieźle wystraszy niektóre z nich.
Po pełnych wrażeń nocnych eskapadach, uczestniczki czeka wyjątkowy egzamin z odwagi, wewnętrznego spokoju i powściągania negatywnych emocji. Czyli wszystkiego, czego uczyły się podczas wielotygodniowego pobytu w Radziejowicach. Co z tym wszystkim wspólnego będą miały ptaki łowne – myszołowy, sowy i sokoły?   To jednak nie koniec weryfikacji umiejętności nabytych w „Projekcie Lady” przez cztery półfinalistki. Wystawna kolacja dla znamienitych gości w Chateau de Prye będzie testem finałowym. Dziewczęta nie tylko zostaną na nią zaproszone, ale także zostaną współorganizatorkami. Markiza Magdalena du Bourg de Bozas przygotuje dla nich zadanie.
Na koniec oczywiście wszystkie poczynania dziewcząt podsumują skrupulatne mentorki. Ich wnikliwe obserwacje będą miały na celu wyłonienie trzech finalistek drugiej edycji „Projektu Lady”. Która z uczestniczek zakończy swój udział w półfinale?

Oglądaj prapremierowy odcinek tylko w player.pl!