Projekt Lady

sezon 4 odcinek 10

Projekt Lady 4

W najbliższym tygodniu na dziewczęta czeka niespodzianka - przygotowane walizki oraz bilety lotnicze. W tej edycji uczestniczki wybiorą się na Maltę. Tam mentorki przygotowały dla nich nie tylko wiele atrakcji, ale przede wszystkim mnóstwo podchwytliwych zadań, które mają sprawdzić ich nabyte dotychczas umiejętności. Dla niektórych dziewcząt będzie to pierwsza podróż samolotem, więc już od początku emocji nie będzie brakować.

Wyjazd za granicę to również sprawdzian z posługiwania się językami obcymi. Czy uczestniczki znają język angielski? Czy komunikacja z obcokrajowcami będzie dla nich stresująca? Przekonają się o tym już pierwszego dnia, podczas spotkania ze stylistką, która pomoże im wybrać stroje na wieczorne wyjście. Czy będą potrafiły wytłumaczyć jej jaki styl lubią i w czym się dobrze czują? Czy może język stanie się barierą nie do przejścia?

Wieczór z Polakami mieszkającymi na Malcie, skłoni dziewczęta do wielu przemyśleń. Historie emigrantów wywołają dyskusję dotyczącą ich przyszłości. Pojawią się zarówno euforyczne plany, jak i pełna lęku ocena własnej sytuacji życiowej. Czy podczas wieczornej imprezy wszystkie dziewczęta będą potrafiły trzymać fason? Czy imprezowy klimat sprawi, że niektóre z  nich będą chciały nieco bardziej się wyluzować?

Wycieczki krajoznawcze po Malcie, które odbędą uczestniczki, to wstęp do dość oryginalnego zadania. Na jeden dzień dziewczęta staną się przewodnikami.  Jak poczują się w tej roli? Czy turyści będą zadowoleni z wycieczki, którą zafundują im dziewczęta?

„Projekt Lady” – o czym jest program?

To będzie wyjątkowa edycja pod każdym względem. Dziewczęta są coraz lepiej przygotowane, więc tym razem mentorka dr Irena Kamińska-Radomska postawi na jeszcze bardziej wyrafinowane zadania oraz nieustanną kontrolę postępów. Weryfikacja i ocena nabytych umiejętności odbywać się będzie nie tylko podczas cotygodniowych eliminacji, ale także podczas niezapowiedzianych testów i sprawdzianów.

Po raz pierwszy nie będzie wolnego dnia w ekskluzywnym spa, w którym dziewczęta mogły się totalnie wyluzować. Zamiast tego mentorki zafundują im survival. Ta szkoła przetrwania z noclegiem w lesie będzie dla niektórych mocnym przeżyciem. Nauka tańca również zakończy się nietypowym egzaminem. Uczestniczki wezmą udział w turnieju razem z profesjonalnymi tancerzami.

Tatiana Mindewicz-Puacz jak zwykle pomoże im uwierzyć w siebie oraz uruchomi pokłady energii potrzebnej do walki ze swoimi słabościami i kompleksami. Pokaże im również jak radzić sobie ze złością. W tym celu zabierze je na wyścig. Z kim i czym będą się ścigać uczestniczki?

Ponieważ intensywność doznań i nowości zapowiada się ogromna, dziewczęta będą mogły liczyć na duże wsparcie prowadzącej „Projekt Lady” - Małgorzaty Rozenek-Majdan. Będzie ona uczestniczyć w ich codziennym życiu bardziej intensywnie oraz posłuży wsparciem w słabszych i trudniejszych dla nich momentach.

Które z dziewcząt wykażą się największą determinacją, chęcią zmiany i gotowością do otwarcia nowego rozdziału w swoim życiu? Jedna z nich zdobędzie tytuł Pierwszej Damy „Projektu Lady” oraz główną nagrodę, jaką jest trzymiesięczne stypendium w szkole językowej w Wielkiej Brytanii.

„Projekt Lady” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN oraz online na platformie VOD player.pl