Projekt Cupid

sezon 1 odcinek 6

Projekt Cupid

W szóstym odcinku będziemy świadkami randki mieszkającej w Gdańsku Marty. Razem z wybranym na to spotkanie chłopakiem znajdą się w krainie pełnej ukochanego przez 25-latkę różu, lukru i słodkości. Czy pytanie o zdolności kulinarne i umiejętność nastawienia pralki okaże się trafionym sposobem na udane pierwsze wrażenie?

Relacja Sylwestra i Agaty nabiera tempa. Przyszedł czas na poznanie się ich rodzin. 21-letni mieszkaniec Mławy z miłości zdecyduje się sam zrobić coś, w czym do tej pory zawsze wyręczała go mama.


Przemek Kossakowski odwiedzi Kubę, który niedawno przeżył w programie miłosny zawód. Co wyniknie z tej szczerej, męskiej rozmowy?


Poznamy także nowego bohatera! Krystian ma 19 lat, pochodzi z Poznania i ponad wszystko uwielbia kosmos i prehistorię. Kiedy tylko może spogląda na niebo przez swoją lunetę, lubi wyobrażać sobie, że za oknem przechadzają się dinozaury, a jego największym marzeniem jest randka na Marsie. Czy Basi i Przemkowi uda się znaleźć dla niego kandydatkę z równie bogatą wyobraźnią? I dlaczego wszyscy w studiu „Projektu Cupid” zaczną nagle głośno krzyczeć?