Kto to kupi?

odcinek 11

Kto to kupi?

Pomimo prężnego rozwoju technologii, wiele codziennych problemów wciąż pozostaje bez rozwiązań. Często stoi za nimi szybko zmieniający się świat, do którego musimy się dostosować.

„Kto to kupi?” - streszczenie odcinka

Uczestnicy „Kto to kupi?” swoimi niezwykłymi wynalazkami, wychodzą naprzeciw potrzebom ludzi XXI w. Tym razem to Michał z Karoliną, Sandra z Klaudią oraz Przemek staną przed publicznością i inwestorami. Czy uczestnicy zaprezentują rozwiązania, bez których już wkrótce nie będziemy mogli się obejść i okażą się Thomasem Edisonem naszych czasów? Każda kobieta marzy o eleganckim i umięśnionym mężczyźnie u swego boku, ale nie zawsze elegancja idzie w parze z bicepsami.

Karolina i Michał z Raciborza oprócz tego, że są małżeństwem dzielą wspólnie pracę oraz pasję, którą jest sport. Kiedy Michał zaczął trenować, a jego sylwetka zaczęła się zmieniać pojawił się problem z doborem eleganckich ubrań. Zobaczcie jakie rozwiązanie tego problemu zaprezentują na scenie.

Sandra i Klaudia to przyjaciółki od dziecka, które lata swojego dzieciństwa spędziły w Rybniku. W tym samym czasie urodziły im się dzieci, ale zamiast cieszyć się macierzyństwem leczyły dolegliwości powstałe podczas noszenia dzieci w fotelikach. Postanowiły raz na zawsze pożegnać ten problem oraz rehabilitantów i wymyśliły sposób na komfortowe poruszanie się z małym dzieckiem. Pamiętacie to uczucie niepewności towarzyszące przed pierwszą randką?

Kilkukrotne przebieranie, przeglądanie w lustrze, a przed samym wejściem chuchanie w dłoń, żeby sprawdzić swój oddech? Przemek z zamiłowania motocyklista prowadzący własną działalność ,co prawda pierwszą randkę ma już za sobą, ale ten problem towarzyszył mu podczas spotkań biznesowych i wyjazdów motocyklowych, kiedy nie miał dostępu do bieżącej wody. Czy inwestorzy zakochają się w produkcie Przemka od pierwszego spotkania?

„Kto to kupi?” - gdzie oglądać?

Program „Kto to kupi?” obejrzysz w serwisie VOD player.pl oraz na antenie TTV.