Królowe Życia

sezon 2 odcinek 5

Królowe życia 2

Przed nami kolejna odsłona zmagań bohaterów naszej telenoweli dokumentalnej z prozą życia. Dagmara spełnia się w roli właścicielki dyskoteki Queen. Nie lubi jednak, gdy ktoś ją okłamuje, a tak się dzieje w lokalu. Jeden z pracowników słono zapłaci za oszukiwanie królowej. Takich pijawek Dagmara nie cierpi, chyba że mowa o pijawkach leczniczych… Te mają uzdrawiającą moc.

Gabriel z Rafałem po niezadowalającym castingu na modeli idą w miasto. „Versace z Głogowa” szuka teraz kandydatów do sesji zdjęciowej z nową kolekcją futer – na ulicach, co z tego wyniknie? Chyba tylko nie wiedza o tym, że w Głogowie brakuje mężczyzn…

Patrycja wrocławianka z urodzenia i warszawianka z wyboru – to królowa, która wciąż czeka na swojego królewicza… Na razie więc sama spełnia swoje kaprysy. Jednym z nich są tatuaże, kolejny musi być wyjątkowy.

Kamila z Poznania też miewa kaprysy. Kocha modę, dba o urodę i uwielbia zakupy w luksusowych butikach. Czasami tak się zapomni, że jej pieniędzy na taksówkę nie wystarczy… Będzie musiała zmierzyć się z poznańskimi tramwajami.