27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

odcinek 6

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Jak zwykle poprowadzi go „dyrygent” Orkiestry Jurek Owsiak , a sztab główny akcji i studia, skąd prowadzona będzie telewizyjna relacja, zostaną umiejscowione na Placu Defilad w Warszawie. Tuż obok stanie scena, na której odbędzie się centralny koncert z największymi polskimi gwiazdami. Tego dnia w całej Polsce i w wielu miejscach na świecie, odbędą się setki imprez, koncertów, happeningów i wydarzeń organizowanych oddolnie i autonomicznie przez sztaby WOŚP. Po raz kolejny dzień Finału WOŚP będzie dniem pełnym energii, radości, karnawału i zabawy.

27. Finał  WOŚP — cel

Pieniądze z tegorocznej zbiórki zostaną przekazane na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Fundacja skupi się przede wszystkim na zakładach diagnostyki – zwłaszcza obrazowej, radiologicznej oraz laboratoryjnej.

27. Finał WOŚP – gdzie oglądać

W serwisie VOD player zobaczysz wszystkie wejścia na żywo z TVN, „światełko do nieba” oraz finałowe wejście na żywo. Relacje z wydarzenia obejrzysz także na kanałów TVN, TTV, TVN24.