Powrót do przeszłości.

Bohaterowie serii dokumentalnej „Powrót do przeszłości” to niezwykli Polacy, którzy dzięki swojemu zamiłowaniu do historii i determinacji sprawiają, że przeszłość staje się teraźniejszością.

Powrót do przeszłości - streszczenie

W świat wielkich bitew zabiera dziennikarz i aktor – Krzysztof Unrug. Prowadzący program, będzie uczestnikiem starć, narażając się na potężne ciosy i ciężkie kontuzje. W programie zobaczysz spektakularne sceny batalistyczne oraz widowiskowe ujęcia, które robią wrażenie niczym z wielkich wojennych produkcji fabularnych.

Powrót do przeszłości - gdzie oglądać

Serię dokumentalną "Powrót do przeszłości" obejrzysz online w serwisie VOD player oraz na antenie Discovery Channel.

Powrót do przeszłości.sezon 2 odcinek 9 Potop szwedzki Powrót do przeszłości.sezon 2 odcinek 8 Powstanie warszawskie Powrót do przeszłości.sezon 2 odcinek 7 Twierdza Boyen Powrót do przeszłości.sezon 2 odcinek 6 Oblężenie Malborka Powrót do przeszłości.sezon 2 odcinek 5 Bitwa pod Heilsbergiem Powrót do przeszłości.sezon 2 odcinek 4 Rajd Arado - pościg za złotem Powrót do przeszłości.sezon 2 odcinek 3 Święci i bohaterowie Powrót do przeszłości.sezon 2 odcinek 2 Na Froncie Włoskim Powrót do przeszłości.sezon 2 odcinek 1 Najazdu Barbarzyńców