Powrót do przeszłości.

Bohaterowie serii dokumentalnej „Powrót do przeszłości” to niezwykli Polacy, którzy dzięki swojemu zamiłowaniu do historii i determinacji sprawiają, że przeszłość staje się teraźniejszością.

Powrót do przeszłości - streszczenie

W świat wielkich bitew zabiera dziennikarz i aktor – Krzysztof Unrug. Prowadzący program, będzie uczestnikiem starć, narażając się na potężne ciosy i ciężkie kontuzje. W programie zobaczysz spektakularne sceny batalistyczne oraz widowiskowe ujęcia, które robią wrażenie niczym z wielkich wojennych produkcji fabularnych.

Powrót do przeszłości - gdzie oglądać

Serię dokumentalną "Powrót do przeszłości" obejrzysz online w serwisie VOD player oraz na antenie Discovery Channel.

Powrót do przeszłości., sezon 2, odcinek 9Potop szwedzki Powrót do przeszłości., sezon 2, odcinek 8Powstanie warszawskie Powrót do przeszłości., sezon 2, odcinek 7Twierdza Boyen Powrót do przeszłości., sezon 2, odcinek 6Oblężenie Malborka Powrót do przeszłości., sezon 2, odcinek 5Bitwa pod Heilsbergiem Powrót do przeszłości., sezon 2, odcinek 4Rajd Arado - pościg za złotem Powrót do przeszłości., sezon 2, odcinek 3Święci i bohaterowie Powrót do przeszłości., sezon 2, odcinek 2Na Froncie Włoskim Powrót do przeszłości., sezon 2, odcinek 1Najazdu Barbarzyńców