I tak po prostu..., za kulisami

AND JUST LIKE THAT... THE DOCUMENTARY

Wyjątkowe spojrzenie za kulisy produkcji serialu I tak po prostu - nowego rozdział w życiu bohaterek serialu Seks w wielkim mieście.

I tak po prostu..., za kulisami - opis

Pod koniec lat 90. serial HBO ‘Seks w wielkim mieście’ szturmem podbił serca widzów swoim szczerym i zabawnym spojrzeniem na miłość, związki… i seks. Ponad 20 lat później rozpoczął się nowy rozdział w życiu bohaterek serialu. Carrie (Sarah Jessica Parker), Miranda (Cynthia Nixon) i Charlotte (Kristin Davis), które poznaliśmy, kiedy próbowały radzić sobie ze skomplikowaną rzeczywistością, gdy miały po trzydzieści kilka lat, są teraz dwie dekady starsze, ale ciągle stają przed dobrze nam znanymi problemami. W filmie dokumentalnym zaglądamy za kulisy produkcji serialu ‘I tak po prostu’ – od kuchni poznajemy nie tylko pracę obsady, ale także scenarzystów, projektantów kostiumów, producentów i ekipy.

I tak po prostu... - twórcy i obsada

Dziesięcioodcinkowy serial został wyprodukowany przez Michaela Patricka Kinga. Odtwórcami głównych ról są: Sarah Jessica Parker (serial HBO Rozwód, Miłość na zamówienie), Cynthia Nixon (serial HBO Pozłacany wiek), Kristin Davis, Chris Noth.

I tak po prostu... - gdzie oglądać?

Serial dostępny jest online w serwisie VOD player.