Gardenersʼ World

Ta produkowana od ponad 50 lat seria w pełni zasługuje na miano kultowej. To skarbnica wiedzy o urządzaniu i pielęgnacji ogrodów.

Gardenersʼ World - opis programu

Od czego zacząć prace? Jakie rośliny należy sadzić wiosną? Jak obchodzić się z delikatnymi cebulkami kwiatów? Tajniki ekspertów pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości. Monty, Carol i Joe, czyli nieustraszona ekipa ogrodników oferuje porady i inspirujące pomysły w zakresie ogrodnictwa i projektów ogrodniczych. Specjaliści z programu „Gardeners’ World” po raz kolejny udowodnią, że każda działka może pięknie wyglądać i być miejscem odpoczynku i zabawy dla całej rodziny. W każdym odcinku widzowie znajdą szereg informacji o uprawie kwiatów i warzyw oraz praktyczne wskazówki, które pomogą początkującym ogrodnikom odnaleźć się między grządkami.

Gardenersʼ World - gdzie obejrzeć?

Program dostępny online na platformie VOD player.pl.

Gardenersʼ World, sezon 9, odcinek 21Gardenersʼ World 9 odc. 21 Gardenersʼ World, sezon 9, odcinek 3Gardenersʼ World 9. Odcinki specjalne odc. 3 Gardenersʼ World, sezon 9, odcinek 2Gardenersʼ World 9. Odcinki specjalne odc. 2 Gardenersʼ World, sezon 9, odcinek 1