Anthony Bourdain – miejsca nieznane

Amerykański szef kuchni po raz kolejny przemierzy świat, poszukując najlepszych smaków.

„Anthony Bourdain – miejsca nieznane” – o programie

Anthony Bourdain odwiedza miejsca, o których nietypowe i na pierwszy rzut oka nieciekawe miejsca. W każdym z nich sprawdzi, co ciekawego można zjeść.

Ten sezon programu „Anthony Bourdain – miejsca nieznane” składa się z ośmiu odcinków. W każdym z nich Anthony odwiedzi inne miejsce. W niektórych zmierzy się z politycznymi problemami. Jednak ostatecznym jego celem jest odkrycie unikalnych smaków i aromatów lokalnego jedzenia.

Tym razem wybierze się m.in. do Izraela, w tym do Strefy Gazy; podczas Wielkiego Tygodnia zajrzy do Andaluzji; na Sycylii zrozumie, czym są podstawowe wartości tamtego regionu, czyli m.in. rodzina; odwiedzi też Detroit, miasto upadłe.

„Anthony Bourdain – miejsca nieznane” – prowadzący

Anthonyʼego Bourdaina nie trzeba przedstawiać. To człowiek tak wyrazisty i jednocześnie otwarty, że programy z jego udziałem są wyjątkowo barwne. Anthony Bourdain przeszedł wszystkie szczeble kariery kucharskiej, od pomywacza do szefa kuchni w znakomitej nowojorskiej restauracji „Brasserie Les Halles”. Jest autorem licznych książek kulinarnych, m.in. „Bone in the Throat”, „Gone Bamboo” oraz „Kill Grill. Restauracja od kuchni”. Ta ostatnia została wydana w 23 krajach i stała się światowym bestsellerem. Jego teksty publikował „New York Times”, „The Times” czy „Observer”.

„Anthony Bourdain – miejsca nieznane” – gdzie obejrzeć?

Drugi sezon „Anthony Bourdain – miejsca nieznane” jest dostępny online w serwisie VOD player.

Anthony Bourdain – miejsca nieznane sezon 10 Apulia i Bacilicata Anthony Bourdain – miejsca nieznane sezon 10 Pittsburgh Anthony Bourdain – miejsca nieznane sezon 10 Seattle Anthony Bourdain – miejsca nieznane sezon 10 Lagos Anthony Bourdain – miejsca nieznane sezon 10 Portoryko Anthony Bourdain – miejsca nieznane sezon 10 Singapur Anthony Bourdain – miejsca nieznane sezon 10 Alpy Francuskie