Vlogbox. W necie

„Vlogbox. W necie” to program rozrywkowy łączący potencjał mediów społecznościowych z siłą telewizji. Coraz więcej czasu spędzamy w Internecie przeglądając filmiki, memy i statusy. Dlatego bohaterowie programu „Vlogbox. W necie”, wyciągną na pierwszy plan to, co wywołuje najwięcej komentarzy i budzi najgorętsze emocje.

Z odpowiednią dawką humoru i ironii skomentują internetowe nowości. Bohaterowie programu będą najlepszymi przewodnikami pokazującymi, co jest aktualnie hot or not. „Vlogbox. W necie” jest oparty na formule znanej z popularnego programu „Googlebox. Przed telewizorem”

 

Vlogbox. W necie - Gdzie obejrzę?

Program emitowany jest na antenie TTV. Wszystkie odcinki oglądaj online na VOD player.pl Premiera w każdy wtorek o 22:45.

Vlogbox. W necie odcinek 12 Vlogbox. W necie odcinek 11 Vlogbox. W necie odcinek 10 Vlogbox. W necie odcinek 9 Vlogbox. W necie odcinek 8 Vlogbox. W necie odcinek 7 Vlogbox. W necie odcinek 6 Vlogbox. W necie odcinek 5 Vlogbox. W necie odcinek 4 Vlogbox. W necie odcinek 3 Vlogbox. W necie odcinek 2 Vlogbox. W necie odcinek 1