Starsza pani musi fiknąć

odcinek 6

Starsza pani musi fiknąć

Przygotowana przez Pawła Fajdka, mistrza świata w rzucie młotem, podróż dla taty Waldka, będzie małą zemstą za wychowanie go twardą ręką. Nieświadomy wielu wyzwań, jakim będzie musiał stawić czoło ojciec, ucieszy się na wiadomość o wspólnej męskiej wyprawie do Jordanii, gdyż panowie już dawno nie mieli okazji spędzić trochę czasu tylko we dwóch. Radość jednak okaże się przedwczesna… Bo ta rodzinna wycieczka z sielanką będzie miała niewiele wspólnego! Jedno jest pewne. Tej przygody obaj nie zapomną do końca życia.

Zanim Paweł przejdzie do serwowania tacie przygód rodem z filmów z Indianą Jonesem, trzeba będzie zapewnić mu odpowiednią garderobę, gdyż na lotnisku przydarzy im się dość niefortunny wypadek.  A mianowicie, wizyta w arabskim kraju zacznie się od zgubionego bagażu pana Waldka.  Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Dzięki temu wypadkowi losowemu tata będzie mógł wyposażyć się w ubrania odpowiednie do tutejszych warunków. A czeka ich między innymi noc spędzona na pustyni, więc przyda się ciepłe odzienie…

Parada atrakcji rozpocznie się od dość trudnej dyscypliny sportowej, a mianowicie flyboardu. Gdy pan Waldek zobaczy unoszących się nad wodą sportowców, lekko się skonsternuje i przestraszy, ale podejmie rękawicę. Ta zabawa będzie dla niego mocno stresująca na tyle, że stojący na brzegu syn, zacznie się martwić o zdrowie taty.

A po wodnych akrobacjach, ich oczom ukaże się bezkres pustyni…  Kilkaset kilometrów drogi, która prowadzi do obozu Beduinów, gdzie panowie spędzą urozmaicony wieloma atrakcjami wieczór oraz całą noc. A szlak ten pokonywać będą aż trzema środkami lokomocji: samochodem, wiatrakowcem i … na wielbłądzie. Ten ostatni transport okaże się dość niekomfortowy… Dla kogo?

Wspólne spacery po pustynnych, skalistych bezdrożach okraszone mnóstwem wspomnień z dziecięcych lat Pawła – to będzie chwila oddechu i przerwa od nadmiaru ekstremalnych przygód.  To czas prawdziwych męskich rozmów i wzruszeń, na które w codziennym, szybkim życiu, panowie rzadko sobie pozwalają. Poznamy młodzieńczą, naszpikowaną wybrykami przeszłość Pawła, która dzięki ojcu, nie wpłynęła negatywnie na dorosłe życie sportowego mistrza.

Siłowanie się na rękę z arabskim mistrzem, bujanie się na wielkiej huśtawce i wiele innych niecodziennych doznań zakosztują Paweł Fajden oraz jego tata Waldemar. Co będzie wyzwaniem, a co przyjemnością? Na jakie wyznania zdobędzie się tata Pawła Fajdka?

Starsza pani musi fiknąć - o czym jest program?

Nowy program „Starsza pani musi fiknąć” to zabawna, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji telewizyjna przygoda, w której udział biorą matki (lub w niektórych przypadkach ojcowie) wraz ze swoim znanym dzieckiem albo dziecko ze znanym rodzicem. Razem spełniają niezrealizowane dotąd, niekiedy ekstremalne marzenia o wspólnych podróżach i unikalnych chwilach spędzonych razem. Czas poznać swoich bliskich na nowo!

Starsza pani musi fiknąć – kto wystąpi?

Joanna Krupa, Dawid Kwiatkowski, Andrzej Piaseczny, Anna Dereszowska, Tomasz Szczepanik, Joanna Andrzejewska wraz z mamami, Paweł Fajdek z ojcem oraz Magda Gessler z synem – to pary rodziców z dziećmi, które udadzą się na niezapomnianą wyprawę. Bohaterowie programu pojadą w bardzo odległe miejsca, zarówno jeśli chodzi o dystans, jak i kulturę. Przeżycia, jakie zapewnią rodzicom, nie są osiągalne w żadnym z biur podróży. Często będą to wyzwania budzące skrajne emocje: lęk, ekscytację, radość czy wzruszenie. Pozwolą im odkryć siebie na nowo lub dowiedzieć się o drugiej osobie tego, o co nigdy by jej nie podejrzewali.

Taka wyprawa, sam na sam w egzotykę, pozwoli także uciec od pędu życia, zgiełku, problemów i nadmiaru obowiązków. Uczestnicy będą mogli spędzić ze sobą czas, którego mają dla siebie za mało w codziennym życiu. Niekiedy brakuje go na długie rozmowy, na wyjaśnienie sobie niezałatwionych spraw czy po prostu na przebywanie w swoim towarzystwie. Tych kilka wspólnie spędzonych dni pozwoli im pogłębić wzajemne relacje i powiedzieć sobie wszystko to, co dotychczas odkładali na później.

Każdy odcinek to pełna humoru, ale i dużej dozy wspomnień i wzruszeń, wyprawa w świat jednej pary bohaterów. Tylko dzieci wiedzą, jakie przygody będą przeżywać i czego doświadczać, bo to one odpowiadają za organizację atrakcji. Dla rodzica do samego końca pozostanie to słodką tajemnicą. Czy rodzice zgodzą się na wszystkie zaproponowane im atrakcje? A może to samo dziecko będzie miało opory przed nowym doświadczeniem? Życie lubi zadziwiać!

Starsza pani musi fiknąć – gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN oraz player.pl