Przyjazne Motocyklistom

W programie pokazujemy, jak pasjonujące i bogate w niesamowite przygody może być motocyklowe życie. Ola Kutz i Robert Skawiński – czyli zakręcona na punkcie dwóch kółek i bardzo energetyczna para prowadzących – wyrusza w trasę, aby odkrywać najciekawsze miejsca, wydarzenia i inicjatywy, tworzone przez i dla pasjonatów – nie tylko motocykli. Przemierzają Polskę wzdłuż i wszerz, podejmują wyzwania, biorą udział w najważniejszych imprezach motoryzacyjnych i poznają nietuzinkowych ludzi. Zdobytą wiedzą i doświadczeniami dzielą się z widzami w zabawny, nieoczywisty i niejednokrotnie spektakularny sposób, a ich głównym celem jest pokazanie, że motocykl to nie tylko pasja i dobra zabawa, ale także nauka, przełamywanie barier, przyjaźń, pomoc innym oraz wielkie emocje – krótko mówiąc: styl życia.

Program jest zatankowany do pełna pozytywną energią, szalonymi pomysłami i dobrym humorem. Gwarantuje mnóstwo fantastycznej zabawy, śmiechu i emocji, ale też praktycznych porad i konkretnych wskazówek. Nasi prowadzący wyjaśniają, dlaczego bycie motocyklistą uzależnia i daje tyle radości oraz przekonują, że w świecie dwóch kółek każdy znajdzie coś dla siebie.

Przyjazne Motocyklistom odcinek 12 Przyjazne Motocyklistom odcinek 11 Przyjazne Motocyklistom odcinek 10 Przyjazne Motocyklistom odcinek 9 Przyjazne Motocyklistom odcinek 8